Beni Bırakma 80. Bölümde ne olacak ?

/ 25 Nisan 2018 / / yorumsuz
Beni Bırakma 80. Bölümde ne olacak ?

Beni bırakma 80. bölümde ne olacak herkesin merak ettiği konu. Beni bırakma 79. bölüm özetinden sonra 80. bölüm hakkında dizi tüyolarını vereceğiz.

Beni bırakma son bölüm izleyenlerin karşısında Meltem Bora ve Esin’in oyununu nasıl bozduğunu izledik. Sıla ve Tarık Sayyar ailesinin engellerini aşmaya çalıştı. Oldukça karışık ve dengelerin bozulduğu Beni Bırakma 80. bölümde ne olacak sorusunu aklımızda yarattı. Seher ile Sıla arasındaki gerginlik ise devam ediyor.

Zeynep masum olduğunu Emre sayesinde kendisini ifade ederek açıklığa kavuşturmaya başlıyor. Eski bölümlerinde Beni Bırakma Zeynep gerçekten masummu ve Emre ona inanacakmı diye şüphelerimiz vardı. Tabiki Zeynep Bora ile birlikte olacakmı bunu 80. bölüm özetinde göreceğiz. Duygusal çöküntü içerisinde olan Zeynep, Bora tarafından bu zamanlarda yanında ayrılmayacaktır.

Beni Bırakma 80. bölümde Emre Esin’i bulmuştur. Zeynep için kurdukları komployu anlamak için Esin’i konuşturur. Emre artık Zeynep ile tertemiz güzel bir aşk dolu hayata başlamak üzere plan yapar.

Çocukluk aşkı Hülya’yı unutamayan Vedat ise dizinin gündem konusu olur. Hülya ile Vedat birlikte olacaklarmı. Zeynep ile annesi Hülya’ya ne yapacaklar? Esin’in artık gözü kararmıştır ve çok tehlikeli planlar yapmaktadır. Esin Arzu’nun sırrını açıklayacakmı merakımız Beni Bırakma 80. Bölümde olacak olaylara bağlıdır. Arzu çaresizce Zeynep’ten yardım istemeyi kabul eder.

Esin Bora’ya birlikte hareket etmek ister. Esin bunu kabul edecek kadar kin bürümüştür. Sıla ve Tarık ise problemlerinden kurtulmak için kafa kafaya verecekler ancak psikolojik sarsıntı onlar için hayal kırıklığıdır. Seher hala Meltemi destekler. Artık Tarık ve Sıla Meltem karşısında daha güçsüzdür. Hep beraber

Beni Bırakma 80. Bölümde ne olacak

göreceğiz.