Beni Bırakma dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

/ 5 Ocak 2018 / / yorumsuz
Beni Bırakma dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayında olan günlük dizilerden Beni Bırakma, kadrosunda yer alan oyuncular ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Focus Film tarafından hazırlanan ve başrollerinde Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Özlem Önemli, Berkay Veli ve Çağla Çukurova gibi genç isimlerin yer aldığı dizi 8 Ocak Pazartesi 1.bölümüyle saat 15.00’de ATV’de olacak.

NEREDE ÇEKİLİYOR?
Nilgün Sağyaşar, Ayşe Medran gibi isimlerin yapımcılığını üstlendiği dizinin çekimleri Ankara’da yapılmaktadır. Daha detaylı set adresleri ilerleyen günlerde yayınlanacaktır.

DİZİNİN KONUSU – HİKAYESİ

BENİ BIRAKMA OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ İSİMLERİ

Emrah Akduman – Tarık


Kasım 1982’de Ankara’da dünyaya geldi. Oyunculuk Eğitimi; Sadri Alışık Akademi, Berksoy Sanat Akademisi, Chubbuck method oyunculuk workshop – Atölye Craft

Doğum Tarihi : 13/Kasım/1982 (36 yaşında) , Ankara

Sude Doğar – Sıla


8 Kasım 1997 İstanbul’da doğdu. Üniversiteye kadar Mersin’de okudu. ODTÜ’de Matematik Bölümü öğrencisi. Yetenek Evi Sanat Merkezi’nden 8 aydır eğitim almakta ve eğitimleri hala devam etmekte.

Doğum Tarihi : 08/Kasım/1997 (21 yaşında) , İstanbul

Berkay Veli – Emre


Temmuz 1933’de Ankara’da doğdu. 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalından mezun oldu. Bunun yanı sıra TRT ve Kültür Bakanlığı Gençlik Korolarında ve birçok THM korosunda bağlama çaldı.

Doğum Tarihi : 01/Temmuz/1993 (25 yaşında) , Ankara

Sıla Özlem Önemli – Zeynep


14 Ağustos 1999’da Ankara’da doğdu. Ankara Çankaya Anadolu Lisesi ile Ankara Kırkkonaklar Lisesini tamamlayan Sıla Özlem Önemli eğitimi için gittiği Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Oyunculuk ve Tiyatro bölümünde okumaktadır.

Doğum Tarihi : 14/Ağustos/1999 (19 yaşında) , Ankara

Esengül Aypek – Meltem


Esengül Aypek, 1993 yılında Ankara’da doğdu Eğitimini Bilkent Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. Kulis Sanat ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Doğum Tarihi : 26/Haziran/1993 (25 yaşında) , Ankara

Çağla Çukurova – Cansu


21 Ağustos 1994’te doğdu. ODTÜ’de Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2016 Miss Turkey International kraliçesi seçildi.

Doğum Tarihi : 21/Ağustos/1994 (24 yaşında) , İstanbul

Canı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız

TANITIM FRAGMANI

Hafta içi her gün izleyici karşısında olacak. Gün be gün özet ve detayları da yine bizler paylaşmaya devam edeceğiz.Benzer Konular