Beren Saat, Kenan Doğulu’nun doğum gününde ayrıldı ve kutlama yapmadı.

/ 9 Haziran 2018 / / yorumsuz
Beren Saat, Kenan Doğulu’nun doğum gününde ayrıldı ve kutlama yapmadı.

Güzel çift 2014 yılından beri her daim mutlu paylaşımlar ile evliliklerini taçlandırıyorlardı. Herkesin sevdiği aşk ikilisi çok mutlu idi. Uzun süredir çocuk yapmaya çalışan ancak başarı sağlanamayan ikili Beren saat Kenan Doğulu ayılrıldı. Doğum gününde Beren Saat ile Kenan Doğulu birlikte olmadı sosyal medyadan da birbirlerine gönderimde bulunmadılar bu olay Beren Saat Kenan Doğulu ayrıldı mı korkusunu magazinlere haber etti.

Kenan, Beren’in bel fıtığı nedeni ile evde olduğunu söyledi. Ancak buna biz pek inanmadık çünkü üç gün önce Beren arkadaşının doğum gününde eğlenmiş ve fotoğraflar paylaşmıştı. Ancak Kenan’ın doğum gününde sosyal medyada dahi hiçbir şey paylaşmaması dikkatleri çekti. İkilinin tavrı ve konuşmalarından Kenan öyle bir şey yok diyor ve üstünü kapatarak alttan alıyordu. Ancak Kenan ne yaptı da Beren Saat bu kadar kızdı doğum gününü dahi kutlamadı henüz net bir açıklama yapılmadı.

Beren Saat Kenan Doğulu ayrıldı mı

Beren Saat’in evde yattığını ve bel fıtığı nedeni ile durumunun iyi olmadığını bu durumda zaten doğum günü kutlaması için yeterli sağlık durumunun bulunmadığını söyledi. Ancak Beren Saat tarafından açıklama gelmedi. Bizlerin fısıltı olarak duydukları ise Beren Saat Kenan Doğulu ayrıldı mı ayrılıyor mu çok yakın. Kenan Doğulu ise aralarında kötü bir şey olmadığını defalarca söylemesine rağmen net açıklamayı Beren Saat yapacak. Ancak deneyimlerimiz doğrultusunda evlilik içi kırılmalar başlamış durumda. Bu durum çok fazla gideceğe benzemiyor. Umarım ikili eski aşık sevgili modeline geri kavuşur. Aradan geçirdikleri dört yıldan sonra ayrılık haberi duymak istemiyoruz.Benzer Konular