Beyaz Show 4 mayıs yeni bölüm sezon finali konukları kim

/ 4 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Beyaz Show 4 mayıs yeni bölüm sezon finali konukları kim

Beyaz Show erken final yapacak. Beyaz Show 4 mayıs yeni bölüm sezon finali konukları kimler olduğu hakkında sezon finalinde kimlerin Beyaz’ın konuğu olduğu sürpriz konuk varmı yada Beyaz neden sezon finali yaptığını haberimizin konu detaylarında açıkladık.

Beyaz Show 4 mayıs 2018 günü sezon finali ile karşımıza çıktı. Bu yıl erken sezon finali yapma kararı alan Beyazıt Öztürk son zamanlarda dengesiz program yayını yapmaya başlamıştı. Kanal D’nin sahibi Doğan Bey’in Demirören’e kanalını satması ile program ve dizilerde büyük aksaklıklar meydana gelmeye başladı. Dolayısı ile reyting kaybı yaşamaya başlayan kanal reklamlar konusunda da gerileme yaşadı.

Kanal D ekonomik sıkıntı içerisinde mi ?

Ödemelerini el değiştirme nedeni ile düzenli yapamadığını farklı yapımcılardan duyuyoruz. Kanalın bütçesi kadar da işletme bütçesine ihtiyaç duyulan dev bir kuruluş. Kanal D’dizilerinin de erken final yapmaya başlaması ödemelerini tam alamadıklarından dolayı bölüm oyuncularına ödeme yapmakta güçlük çeken yönetmenler ile kısır döngü içerisine girilmiş.

Kanal D Beyaz Show programı ile 15 yıldır her cuma akşamı aynı saatte yayın yapıyordu. Son zamanlardaki Kanal D’nin ekonomik yönetimi ve el değiştirmesi show programını da etkiledi ve bir hafta yayın yapıp bir hafta es geçildi. Durumun böyle olmasından şikayetçi olan Beyazıt Öztürk kanal ile görüşüp erken sezon finali yapma kararı aldı. Kararına saygı duyulan yönetmen yeni sezonda yine Kanal D’yimi tercih edecek şüphelerimiz var açıkçası.

Beyaz Show 4 mayıs yeni bölüm sezon finali konukları kim

Usta sanatçı ses ustası Koray Avcı bu haftaki Beyaz Show programının baş konuğu, Diğer konukları arasında Jet Sosyete dizisinin oyuncularından Sarp Atak ayrıca Kavak Yelleri dizisi ile gönüllerimizde taht kurmuştu. Hasibe Eren, Sarp Arıkan, Aslı Bekiroğlu, Beste Uyanık ve Mihriban Zeren ile Beyaz Show sezon finali yapacak.