Beyaz Show bu akşam yeni bölüm varmı ?

/ 27 Nisan 2018 / / yorumsuz
Beyaz Show bu akşam yeni bölüm varmı ?

Yıllardır cuma akşamlarının vazgeçilmez eğlence talk show programı Beyaz Show bu hafta oynamayacak. Son zamanlarda Kanal D yayınlarının aksaması tüm dizi ve programlarının düzensizleşmesi neden böyle oluyor sorularının artması nedeni yazımızın devamında.

Doğan Medya grubunun satılması nedeni ile Ana Haber bülteni sunucusuna kadar değişime gidildi. Beyaz Show TV8 emi geçiyor? Beyaz showun yeni kanalı TV8 mi olacak kesin bir açıklama yapılmadı. Beyazıt Öztürk’ün Acun Ilıcalı ile arasındaki yakın dostluk biliniyor ayrıca Beyaz Show’a katılan Acun ile yaptıkları bir replikte ileride TV8 e gelmek isterse kapısının açık olduğundan bahsedilmişti.

Beyaz Show bu akşam yeni bölüm varmı ?

Beyaz Show yerine konulan İnsanlık Suçu dizisinin tekrar bölümü izleyicileri zıbanadan çıkartacak. Son güne kadar bir umut ile Beyaz Show yeni bölüm fragmanı yayınlandımı diye beklerken bizleri hayal kırıklığına uğrattı. Yıllardır gününden sapmadan yayınlanan programın konuk bulma sıkıntısı içerisinde olduğu haberlerine pek inanmıyoruz.

4 Mayıs 2018 tarhinde yeni bölüm Beyaz Show yayınlanacak. 27 nisan Beyaz Show yok oynamayacak. Geçen hafta Deniz Seki, Metin Hara, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal ve Cumali konuklar ile ekranlarda olmuştu. Cumali’den habersiz ailesini studyoya getiren Beyaz Cumali’nin ailesi ile buluşma sahnesinden etkilenerek onları arka tarafa aldı. Metin Hara’yı da sadece Adriana Lima’nın sevgilisi olduğu için programa dahil etmesi her konuşmasının arkasından Adriana’yı sorması ile devam etti. Hatta bir ara ağzından kaçırıp dünyadaki tüm porselenleri Adriana ile boyanır demesi hemen geçildi bir terslik olmadan üzeri kapatıldı. Deniz Seki Beyaz Show programına defalarca katıldı. İçerdeki günlerinde Metin Hara’nın kendisine kitap hediye etmesi ile aralarında dostluk başlamıştı.