Beyazıt Öztürk Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor ? O Ses Türkiye

/ 12 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Beyazıt Öztürk Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor ? O Ses Türkiye

Acun Ilıcalı Türkiye komedyenlerini TV8’de topladı. Beyazıt Öztürk bölüm başı ne kadar alıyor merak ediliyor. O Ses Türkiye yarışmasından Beyaz kaç para alıyor dudak uçuklattı. Yıllardır Beyaz Show yapan Beyazıt durdu durdu sonunda turnayı vurdu denecek bir rakama anlaştı. Acun Ilıcalı’nın ise ünlülere ödediği son zamanlardaki fiyatlar çok iddialı.

Bir çok Tv kanalı yapımcıların bedellerini ödeyemez iken Acun Ilıcalı faiş bedellere Türkiye’nin tüm komedyenlerini 2019 yılı için TV8’e toplamaya başladı. O Ses Türkiye 2019 yarışmasında Beyazıt Öztürk ile Anlaşan Acun bölüm başı ücreti sosyal medyada dudak uçuklattı. Haftada kaç bölüm oynayacağı henüz belli olmayan yarışmada Beyaz bölüm başına 100 Bin TL alacağı konuşuluyor. Haftada 2 bölüm yayınlanması durumunda ise aylık 800 Bin TL para alacak Beyaz.

Daha öncesinde Hadise, Murat Boz gibi juri üyelerine ödenen rakamların üzerinde olan yeni tutar bu günkü kura göre bölüm başı 13 Bin Euro yapıyor. Bir çok kişi aylık verilen bu parayı duyunca eczanelerden uçuk kremi almaya gitti. Beyaz ise 20 yıllık programından vaz geçip kendini yenilemeye karar verdi. Jet Sosyete gibi komedi dizilerinin yanında Şahan Gökbakar, Murat Şimşir, Cem Yılmaz gibi ileri gelen isimler ile de anlaşmalar yaptığını biliyoruz. Detayları alakalı konularımızda verildi.

Beyazıt Öztürk

O Ses Türkiye kaç para kazanıyor da bu kadar yüksek bedelleri bölüm başına ödeyebiliyor. Tv kanalları Cem Uzan’dan sonra çöküşe geçtiği bir gerçek. Bir çok kanal el değiştirdi ve ödemeleri yapmakta çok zorlandı. Umuyoruz Acun kontrolü bırakmaz. İş yönetimindeki en önemli altın kural ekonomi yönetimidir. Batma durumu olsa bile finansı yönetebilen şirketlerin şansı yeni bir işte devam eder ancak finans yönetimi olmayan bakkal bile batmaya mahkumdur.

İş bu sonucunda O Ses Türkiye yarışmasında Beyazıt Öztürk Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor merak edenlere kesin olmamak ile birlikte 100 Bin Tl olduğunu öğrendik. Tek bildiğimiz ise O Ses Türkiye yarışmasının bu yıl çok daha farklı çok daha güzel çok daha heyecanlı olacağı. TV başında güzel vakit geçirmemiz için yapılan bu yatırımların karşılığını Acun’un bulması dileği ile…Benzer Konular