Bir Deli Rüzgar Tekrarı Ne Zaman ? Hangi Gün?

/ 15 Eylül 2018 / / yorumsuz
Bir Deli Rüzgar Tekrarı Ne Zaman ? Hangi Gün?

Bir Deli Rüzgar Dizisi ekranlara bomba gibi geldi.  İlk bölümü dün yayınlanan diziyi kaçıranlar Bir Deli Rüzgar Tekrarı Ne Zaman ?  diye araştırma yaptılar. Bir Deli Rüzgar Tekrarı için şuan Fox Tv yayın akışında bilgi bulunmuyor fakat yayın akışı güncellendiğinde sizlere bu sayfadan tarih ve hangi gün tekrarı olacağını belirteceğiz.

Bir Deli Rüzgar Gökçe

Peki Bir Deli Rüzgar dizisin ilk bölümünde neler yaşanmıştı kısaca özet geçelim;

Babasına kavuşabilmek için ünlü olmak isteyen Gökçe, şarkıcı olmak isterken gazinoda tuvalet görevlisi bir kadınla ile tanışır. Şimdilerde kimsenin yüzüne bakmadığı bu kadın, zamanın en meşhur assolistlerinden birisi olan Melike Candan’dır. Gökçe’nin yaşadığı talihsiz bir olay sonrası yolları kesişen bu 2 kadın birbirlerine sahip çıkarlar. Fakat birbirleri hakkında bilmedikleri gerçekler vardır ve bu gerçekler ilk zararını vermeye başlar. Gökçe, Melike’nin manevi oğlu Tunahan ile sokakta müzik yaparken, Gökçe’yi izleyen gizemli bir delikanlı Gökçe’ye reddedemeyeceği bir teklifte bulunur. Bu teklif ile başlayan olaylar Gökçe’nin kaderini değiştirecekken, Melike’nin de geçmişe gömdüğü sırlarını bir bir ortaya çıkaracaktır. Kimsenin tanımadığı bu delikanlı aslında Melike’nin baş düşmanıdır. Tek derdi ise geçmişte assolist olabilmek için herkesi yakıp geçen Melike’den intikamını almaktır. Gökçe ise bu intikama kurban gidecekken hayalini kurduğu sahneye ilk adımı atacaktır.

Bir Deli Rüzgar Melike Candan Gençliği

Bir Deli Rüzgar Tekrarı hakkında güncel bilgiler bu sayfada olacaktır. Hangi gün saat kaçta yayınlanacak bu sayfada yayınlanacak.

Bir Deli Rüzgar 2. bölüm tekrarı 29 Eylül Cumartesi Saat 14:30
29 Eylül Cumartesi Saat 20:00 Yeni Bölüm
Bir Deli Rüzgar 3. bölüm tekrarı 29 Eylül Cumartesi Saat 22:00
Bir Deli Rüzgar 3. bölüm tekrarı izle 30 Eylül Pazar Saat 14:00Benzer Konular