Bir Deli Rüzgar Uğur Kimdir ? Berk Cankat Biyografisi

/ 20 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Bir Deli Rüzgar Uğur Kimdir ? Berk Cankat Biyografisi

Fox Tv’de yayınlanmaya başlayan yeni dizide başrol oyuncusu Bir Deli Rüzgar Uğur Kimdir ? Oyuncu olan Berk Cankat Biyografisi hakkında bilinmeyenler. İnstagram hesapları ve gerçek hayatına dair merak edilen bilgiler. Berk Cankat’ın sevgilisi kim merak ediyor musunuz? Kaç yıldır beraber ve aşk hayatına dair merak edilenler.

Bir Deli Rüzgar Uğur Kimdir

Berk Cankat Biyografisi

1984 doğumlu Çerkez asıllı Berk Ankara doğumludur. Aslen grafiker olan Berk okul hayatını göçebe olarak bitirmiştir. Babasının mütahit olması nedeni ile Türkiye’nin farklı illerinde göçmüştür. Ankara, Eskişehir ve Hatay’dan sonra temel okul hayatını tamamlayan oyuncu Bilkent Üniversitesi – Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi – Grafik Tasarım Bölümü’nden 2007 yılında mezun oldu. Üniversite yıllarında tiyatro ile hiç ilgilenmeyen yakışıklı oyuncuyu yönetmenler fark ediyordu. Okuldaki tiyatro bölümünden kendisine teklif gelmesini de kabul etmemişti.  İlk tiyatro oyununu üniversiteden mezun olduktan sonra 2012 yılında Merhaba Efendim adlı oyun ile yaşadı.

Berk Cankat Biyografisi

Tiyatro deneyimi ona ün getirdi. Kırık Ayna Uğur rolünden sonra Bir Deli Rüzgar Uğur kimdir rolüne adını yazdırmayı başardı. 2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile televizyona giriş yaptı. yardımcı karakter ile oynadığı dizide yönetmenlerin dikkatini çekmeye devam etti. Daha sonrasında Medcezir dizisinde Cem karakteri ile konuk oyuncu olan Berk Cankat Muhteşem Yüzyılda Alex’i oynadı. Dizi hayatında Yıldızlar Şahidim ve Gülizar olmak üzere devam etti. Şimdilerde ise Fox Tv’nin yeni dizisi Bir Deli Rüzgar içerisinde başrol oyunculuğu yapacak.

Berk Cankat’ın sevgilisi kim ?

Berk Cankat’ın sevgilisi kim

Magazin haberlerinde Gizem Karaca ile objektiflere yakalanmıştır. Kameraların gizli çektiği resimleri Berk Cankat yalanlasa da ikilinin ilişkisi olduğu uzun süre magazin haberlerinde yer almıştır. Gizem Karaca ile Berk Cankat’ın ilişkisi devam ediyor mu net olarak bilmiyoruz. Bu konuda kendisi açıklama yapmadı ve özel hayatını gizli tutuyor.

İş bu sonucunda Bir Deli Rüzgar Uğur Kimdir detayları ile sizlere anlattık. Berk Cankat’ın biyografisi hakkında detayları sizin ile paylaştık. Yakışıklı grafiker oyunculuk hayatında başrol teklifini değerlendirdi. Bu sezon Fox Tv’de yayınlanacak olan dizide  Uğur adı ile oynayacak. Sevgilisi şuan kim net bilgi olmasa da Gizem Karaca yanında son görülen genç bayan oldu.

Dizide Berk Cankat’a birçok ünlü oyuncu eşlik ediyor.  Bir Deli Rüzgar Dizisi Gökçe Kimdir ? yazımızdan dizideki rol arkadaşı Gökçe Yücel karakterini canlandıran oyuncuyu görebilirsiniz. Ayrıca dizinin konusu ve diğer oyuncu bilgileri için Bir Deli Rüzgar dizisinin konusu ve oyuncuları sayfasına göz atabilirsiniz.Benzer Konular