Bir Deli Sevda dizisi oyuncu kadrosu konusu karakterleri

/ 20 Ocak 2017 / / yorumsuz
Bir Deli Sevda dizisi oyuncu kadrosu konusu karakterleri

Diziler konusunda atağa kalkan Show’den yeni bir dizi daha geliyor. Çok yakında izleyici karşısında olacak olan Bir Deli Sevda dizisi hakkında detaylar belli olmaya başladı. Dizinin başrol oyuncuları da açıklandı.

Hakan İnan‘ın yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun yer alıyor. yeni dizi Bir Deli Sevda dizisinin başrollerinde daha önce Kurtlar Vadisi ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde başrol oynayan Erkan Kolçak Köstendil ile Göç Zamanı ve Familya dizisinin yıldızı Cansu Tosun başrollerini paylaşacaklar.

Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu dizinin senaryosunu ise Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk kaleme alıyor. Dizinin ilk fragmanı da yayınlandı.

DİZİNİN KONUSU
Bir Deli Sevda zor durumlarda da aşkın var olacağını anlatacaktır. Hikayesi hakkında daha detaylı bilgiler ilerleyen günlerde siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşılacaktır.

BİR DELİ SEVDA DİZİSİ OYUNCULARI LİSTESİ

Mehmet – Erkan Kolçak Köstendil

Sevilen oyuncu daha önce Kurtlar Vadisi Pusu, Muhteşem Yüzyıl ve Familya gibi dizilerde rol almıştır. Çok yakında başlayacak yeni yapımda ise Mehmet rolü ile yer alacaktır.

Bahar – Cansu Tosun

26 Ocak 1988 yılında Nürnberg Almanya’da dünyaya gelmiştir. Dizi dünyasına Küçük Hanımefendi isimli dizide Neriman karakteri ile yer almıştır. Oynadığı diziler arasında Kayıp Şehir, Bugünün Saraylısı, Göç Zamanı ve Familya gibi diziler yer almaktadır.

NERMİN – ESRA KIZILDOĞAN

CENGİZ – ERDİNÇ GÜLENER

KEMAL – CANKAT AYDOS

ZAFER ALGÖZ

ERKAN CAN

DENİZ UĞUR

ITIR ESEN

MEHMET ESEN

SERMET YEŞİL

DENİZ ÖZERMAN

ZUHAL YALÇIN

TOLGA EVREN

SEREN DENİZ YALÇIN

Merakla beklenilen dizinin diğer oyuncuları açıklandıkça buradan duyurmaya devam edeceğiz.

TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI