Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm Fragmanı

/ 30 Kasım 2018 / / yorumsuz
Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm Fragmanı

Kanald ekranlarında pazar günleri ekrana gelen Bir Litre Gözyaşı dizisi 9. bölümü ile devam ediyor. Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm youtube ve kanald internet sitesine fragman olarak eklendi ve bizde sizlere fragman ve kısa özetini sunmak istedik.

Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm izle

Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm Fragmanı yayında! En yakın arkadaşı ve Mahir’in öpüşme anlarına şahit olan Cihan şimdi ne yapacak? Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanında Cihan ve Mahir için zor zamanlar başlıyor! Mahir, Cihan’ın en yakın arkadaşından gelen öpücük hamlesi ile büyük bir şok yaşıyor. Bu anlara şahit olan Cihan ise Mahir’e duyguları olduğunu fark ediyor. Bu görüntülerden sonra artık Cihan’a nasıl duygularını açacağını bilemeyen Mahir, bu aşk üçgeninden nasıl çıkacak?

 

Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm izle

Cihan’a duygularını itiraf eden Mahir, beklediği karşılığı alabilecek mi?

Cihan’a olan duyguları, Mahir’in babasının da dikkatini çeker. Mahir’i, gerçekleri söylemesi konusunda teşvik eder. Mahir de babasının bu sözleriyle cesaretlenir ve Cihan’a duygularını açık açık göstermeye karar verir. Öte yandan Mahir ile geçirdiği zamandan sonra Cihan da duygularının karışık olduğunun farkına varır. Ali’nin evlilik teklifi sonrası yeniden bir araya gelseler de Cihan, Mahir’e olan duygularını sorgulamaya başlar. Üstelik bu etrafındaki kişiler tarafından da fark edilir.

Hande en yakın arkadaşı Cihan’a, Mahir’e olan duygularını dile getirmişti. Hande’nin itirafı karşısında şaşkınlık yaşayan Cihan, ne diyeceğini bilemez. Beyincik dejenerasyonu hastalığına yakalandığını öğrendiği andan itibaren hayatını yeniden şekillendiren Cihan, bu duygu karmaşası karşısında nasıl hareket edeceğini bilemez. Üstelik Ali, Cihan’ın peşini bırakmayacaktır. Yeniden eski günlerine dönmek isteyen Ali, Cihan’ın kendisine olan mesafeli duruşunun farkındadır.

Cihan’a kalbini açan Mahir, aynı karşılığı bulabilecek midir?

Bir Litre Gözyaşı 9. bölüm 2 Aralık Pazar günü saat 20:00 da kanald ekranlarına geliyor. Bir Litre Gözyaşı 9. Bölüm izle mek istiyorsanız dizi bittikten sonra internetten kanald internet sitesi üzerinden izle yebilirsiniz ancak internete düştü diyebilmemiz için 2 saat geçiyor maalesef kanald internet sitesi yükleme konusunda biraz yavaş.