Bir Litre Gözyaşı izle, Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm, Son Bölüm

/ 23 Ocak 2019 / / yorumsuz
Bir Litre Gözyaşı izle, Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm, Son Bölüm

KanalD ekranlarının sevilen dizisi Bir Litre Gözyaşı 14. bölüm ile ekranlara dönüyor.  27 Ocak Pazar günü ekranlara gelecek Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm Fragmanı yayında! Mahir ve Cihan’ın aşkları da hayatları da tam anlamıyla değişiyor!  Zaman atlaması yaşanan dizide yepyeni bir senaryo ile devam ediliyor. Bakalım dizinin tutkunları bu yeni senaryoyu beğeneceklermi?

Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm
Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm

Bir Litre Gözyaşı izle, Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm, Son Bölüm

Mahir ve Cihan’ın yaşadıkları olay sonrasında hayatlarında tüm dengeler değişiyor. Cihan, kalbinden atamadığı Mahir’in öldüğünü düşünerek kendisini cezalandırırcasına Ali’yle evleniyor. Fakat Cihan, öldüğünü zannettiği Mahir’i tesadüf eseri yolda görünce büyük şok yaşıyor ve Mahir’in izini sürmeye başlıyor. Mahir’i bulma amacıyla çırpınan Cihan, sonunda gerçekle yüzleşiyor ve Mahir’in ölmediği ortaya çıkıyor. Cihan’ın çalıştığı şirketin Amerika’dan gelen ortağı ‘Kerem’ olarak ortaya çıkan Mahir, Cihan’la geçmişi için hesaplaşacak mı?

 

 

13. Bölümde neler olmuştu;

Bir Litre Gözyaşı’nın 30 Aralık Pazar günü yayınlanan 13. yeni bölümünde Cihan ve Mahir’in başına nasıl bir felaket geliyor?
Annesinin Cihan’a olan sert tavrına karşılık evi terk eden Mahir kendine kalacak başka bir yer buluyor. Cihan ise Mahir’e olan aşkını itiraf ettikten sonra sorunları halletmek adına Mahir’le daha da yakınlaşıyor. Birbirine karşı koyamayan çift Mahir’in “fakirhanem” dediği yerde baş başa vakit geçiriyor. Mahir’in annesinden hayatındaki kişinin Cihan olduğunu öğrenen Hande deliye dönüyor. Cihan’ın Mahir’in yanında kaldığını görünce bu duruma öfkeleniyor ve Mahir’in annesine Cihan’la olan kaçamağını anlatıyor.

Diğer yandan Muzaffer kaybettiği işinin ardından, ailesini ve evini geçindirmek için kolları sıvıyor. Sokakta poğaça satarak geçimini sağlamaya çalışan Muzaffer’i gören Elif, durumu kabullenmeyerek bu durumdan utanıyor. Muzaffer’e büyük destek veren ve güvenen Figen, eşinin borçları ve yaşam mücadelesini birlikte omuzluyor. Cihan’ın hastalığının yanı sıra Muzo ve Figen başlarına gelen sıkıntılara bir yenisini daha ekliyor.

Yeni yılı karşılamak üzere şehir dışına geziye giden gençlerin eğlenceli ama bir yandan da gergin yılbaşı macerası, Cihan ve Mahir’in başına gelen felaket ile beklenmedik bir şekilde son bulur!

 

Bir Litre Gözyaşı 14. Bölüm izle mek için KANALD internet sitesine yüklendiğinde hemen izleyin.  > Link yeni bölüm KANALD internet sitesine televizyonda yayın bittikten bir süre sonra yüklenmektedir. (1-3 saat sonrası)

 Benzer Konular