Bir Litre Gözyaşı Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün

/ 19 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Bir Litre Gözyaşı Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün

Kanal D dizisi olan Bir Litre Gözyaşı Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün yayınlanıyor ayrıntıları nedir. TV’de yeni bölümünü kaçıranlar için hafta içi hangi gün tekrar bölümlerinin yayınlandığını bu konumuzda listeledik. Eğer sezonun güzel dizisi olan Bir Litre Göz Yaşı tekrarı hakkında detaylı yayın akışı haberimize eklendi.

Bir Litre Gözyaşı Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün

Dizi tekrarları hafta içi gün ve saatleri hakkında net bilgi verilmiyor. Ve sürekli olarak gün ve saat değiştirmesi takipçiler açısından kötü oluyor. Bu sistemin bir an önce düzene girmesi gerekiyor. Televizyonculukta çok büyük eksiklik olarak biliniyor. Bu yüzden bizler de sizin için Bir Litre Gözyaşı Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün yayınlanıyor liste halinde güncel olarak sitemizde yayınladık. Dizinin hangi bölümünün hangi gün yayınlandı ayrıntısı sürekli olarak sayfamızda güncelleniyor. Sizin görüş ve önerilerinizi bizlere yorum yazarak iletebilirsiniz.

Bir Litre Gözyaşı Miray Daner

Tv kanalı Kanal D’nin hüzünlü dizisi Bir Litre Gözyaşı oyuncuları arasında Vatanım Sensin dizisindeki Miray Daner yer alıyor. Ünlü oyuncu henüz 19 yaşında olmasına rağmen daha önce Medcezir dizisinde de oynamıştı. Özellikle güzel fiziği ve bebek yüzü ile dikkat çekiyor. 1999 doğumlu oyuncu 166 Cm boya sahip. Uzun olsa idi kesin manken olabilecek kapasitesi olan oyuncunun kaçırdığınız bölümlerini listemizden takip edebilirsiniz.

İş bu sonucunda Bir Litre Gözyaşı Tekrarı ne zaman ve hangi gün yayınlanıyor detaylarını sizlerle paylaştık. Yorumunuz bize teşekkür anlamındadır. Her zaman güncel sitemizi takip ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Senaryosu hakkındaki ayrıntıları alakalı konumuzdan takip edebilirsiniz. Sizler bizim çok değerlisiniz iyi seyirler.

Bir Litre Gözyaşı Son. Bölüm Tekrarı  28 Ocak Pazartesi 03:30
Bir Litre Gözyaşı 13. Bölümün Tekrarı 28 Ocak Pazartesi 03:30
Bir Litre Gözyaşı Yeni Bölüm 3 Şubat Pazar Yeni BölümBenzer Konular