Bir Litre Gözyaşı yeni bölümleri hani gün yayınlanıyor ?

/ 11 Ekim 2018 / / yorumsuz
Bir Litre Gözyaşı yeni bölümleri hani gün yayınlanıyor ?

Bir Litre Gözyaşı yeni bölümleri hani gün yayınlanıyor ? Bir Litre Gözyaşı 2 Bölüm Fragmanı Çıktı mı 14 Ekim Pazar Tekrarı Ne Zaman Kanal D ekranlarının merakla beklenen dizilerinden olan Bir Litre Gözyaşı dizisi 1. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı.  7 Ekim Pazar akşamı yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisi oldukça beğenildi ve 2.bölüm fragmanı çıktı mı sorusu sorulmaya başlandı.

Bir Litre Gözyaşı dizisi, henüz 15 yaşındayken ölümcül bir omurilik soğanı hastalığına yakalanan ve verdiği mücadelenin sonucunda 25 yaşında da hayata gözlerini yuman Aya Kito’nun gerçek hayat hikâyesinden uyarlanmış, sıra dışı bir hikayedir. Dizi umut dolu, vazgeçmeyen, çabalayan ve ayakta duran bir ailenin hikâyesini anlatıyor.

Cihan ve ailesinin hayat mücadelesini inanılmaz bir anlatımla izleyiciye sergileyecek Bir Litre Gözyaşı dizisinde; Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanıyor. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında ise, başka bir heyecana doğru sürükleniyor. O da “Aşk”. Cihan, aşık olunca yaşamaya yeni başladığını hissediyor. Aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır. Bunu ilk öğrenen de annesi Figen oldu. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir. Bu mücadele hiç de kolay olmayacaktır. Hayatların nasıl birden bire değişebildiğini ve yaşananlardan hangi derslerin çıkarılması gerektiğini anlatacak Bir Litre Gözyaşı dizisi, izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.

Bir Litre Gözyaşı yeni bölümleri hani gün yayınlanıyor ?

Son olarak Vatanım Sensin dizisinde canlandırdığı Hilal karakteri ile gönüllere taht kuran Miray Daner Bir Litre Gözyaşı dizisinde başrol olarak Cihan karakterine hayat veriyor. Miray Daner’in yanı sıra dizide Mert Yazıcıoğlu, Sanem Çelik, Tolga Tekin gibi isimler de Bir Litre Gözyaşı dizisinin oyuncuları olarak dizi kadrosunda yer alıyor. Bir Litre Gözyaşı yeni bölümleri her Pazar saat 20:00 de Kanal D ekranlarında oluyor.  Bir Litre Gözyaşı Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün makalemizden ise tekrar bölümleri hangi gün yayınlanacak bilgi alabilirsiniz.Benzer Konular