Bir Umut Yeter bitti mi ? Bu hafta neden yok ?

/ 3 Ekim 2018 / / yorumsuz
Bir Umut Yeter bitti mi ? Bu hafta neden yok ?

Geçtiğimiz Perşembe günü ilk bölümüyle ekranlara gelen Bir Umut Yeter bitti mi?  Bu Perşembe KanalD yayın akışında bulunmayan Bir Umut Yeter bu hafta neden yok hemen bilgisini verelim. Perşembe günleri yayınlanan dizi güçlü rakipleri karşısında istediği reytingi maalesef alamadı.  Yeni gün olarak Pazartesi seçildi. Bir Umut Yeter 5. bölümden itibaren Pazartesi Saat 20:00 de ekranlara gelecek.

Bir Umut Yeter bitti mi

Başrollerini Tolgahan SayışmanEsra Bilgiç TöreHazal SubaşıSerhat Tutumluer ve Cem Uçan‘ın paylaştığı Bir Umut Yeter dizisi ilk bölümü ile Perşembe günü ekrana gelmiş fakat hikayesi ile izleyiciyi kendisine çekememişti.  Perşembe günü Avlu ve Bir Zamanlar Çukurova gibi rakipleri olan dizinin Cumartesi günkü rakipleri ise Erkenci Kuş ve Yeni Gelin olacak.  İki dizi karşısında da şansı pek bulunmayan Bir Umut Yeter bitti mi sorusu bu haftalık bitmedi şeklinde değerlendirebiliriz fakat şahi olarak dizinin çok fazla uzun ömürlü olmadığını düşünüyoruz. Umarız dizi senaryosu ile bizi yanıltır ve izleyicileri kendine çekebilir. GÜNCELLEME :  Bir Umut Yeter yine gün değiştirdi ve yeni bölümü PAZARTESİ gününe alındı.

Bir Umut Yeter, bebekleri olmayan bir ailenin kıyıya vuran sandalda buldukları bebekten sonra değişen hayatlarını konu ediyor. 5. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saatte yayınlanacağını Bir Umut Yeter tekrarı hangi gün makalemizden öğrenebilirsiniz.Benzer Konular