Bir Umut Yeter Yeni Bölümleri Hangi Gün Saat Kaçta ?

/ 22 Eylül 2018 / / yorumsuz
Bir Umut Yeter Yeni Bölümleri Hangi Gün Saat Kaçta ?

Bir Umut Yeter dizisi yayıncı kuruluşu Kanal D dizinin ilk fragmanını ekranlara getirdi. Başrolleri paylaşan Tolgahan Sayışman ile Esra Bilgiç’i ilk kez birlikte oynarken izleyeceğimiz dizi şimdiden merak edilmeye başladı. Bir Umut Yeter Yeni Bölümleri Hangi Gün yayınlanacak ?  Kanal D yönetimi Bir Umut Yeter Yeni Bölümleri ne zaman sorusu için Pazartesi yanıtını verdi. Dizi her Pazartesi saat 20:00 de ekranlarda olacak.

Bir Umut Yeter Yeni Bölüm

Dizinin ilgi çekici bir hikayesi  var başrol oyuncuları arasındaki uyum ise seyirci tarafından nasıl karşılanacak merak edilen bir diğer konu.. Bir Umut Yeter dizisinin konusu ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. İşte Bir Umut Yeter dizisi konusu… Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz (Tolgahan Sayışman), Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak olarak seçmiş, yeni ve yalnız bir hayata başlamak istemektedir

Hayattan çok fazla beklentisi olmayan Yılmaz’ı Köyceğiz’e bağlayan ilk şey Elif (Hazal Subaşı) olmuştur. Elif’le aşık olmadan evlenip hayata tutunma kararı alan Yılmaz artık ailesinin tek eksiğinin bir bebek olduğunu biliyordur. Ancak Elif’in peş peşe düşük yapması ve bebeklerini kaybetmesi, ikisini de perişan eder.

Elif’in cansız bir bebek dünyaya getirdiğinin ertesi sabahı olanları ise hiç kimse tahmin edememişti, dalgaların kıyıya savurduğu küçük bir kayıktan gelen bebek çığlığının denizin tüm sessizliğini bozmuştu. Elif, bebeği Allah tarafından bir hediye olarak görürken, Yılmaz bunun yanlış olduğununu söylemektedir. Elif’in bebeği emzirmesiyle bebeğin ağlaması dursa da yıllar boyu sürecek bir vicdan azabının hikayesi burada başlayacaktır.

Bir Umut Yeter Yeni Bölümleri Her Pazartesi Kanal D ekranlarında olacak.Benzer Konular