Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı Hangi Gün ? 1. Bölüm Tekrarı

/ 13 Eylül 2018 / / yorumsuz
Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı Hangi Gün ? 1. Bölüm Tekrarı

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı Hangi Gün ? 1. Bölüm Tekrarı 16 Eylül Pazar günü Saat 20:00 sularında ATV ekranlarında olacak. Hafta içi ve haftasonu tekrar bölümleri yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı listesi makale sonunda güncel olarak bulabilirsiniz.

1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderleri, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir…

 

Bir Zamanlar Çukurova 1. Bölüm

 

Anne ve babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha’nın aşkını anlatan Bir Zamanlar Çukurova ilk bölümüyle ekranda. Birbirlerine olan aşklarından gözleri kamaşan gençlerin hayatı,  bir gecede karanlık bir kabusa döner. Kabus onları önce İstanbul’dan uzaklara, sonra Adana’ya Yaman Çiftliği’ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar hanım ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir’in da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin Kahyası Gaffur olacaktır. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği’nde işe başlayacaklar. Ancak Çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha’nın söylediği bir yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir. İstanbul’da başlayıp, kara  tren ile Adana’ya ulaşan ilk bölüm, yıllar önceki Türkiye’nin renkleri ve müzikleri ile heyecan dolu bir hikayenin kapısını aralayacak!

 

Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı bugünki ilk bölümden hemen sonra yayınlanacak.  Kaçıranlar için daha sonraki günlerde tekrarı verilecek olup günü buradan size duyurulacaktır.  Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümleri ise her hafta Perşembe akşamı ATV ekranlarındadır.

29 Eylül Cumartesi Sabah 10:00
29 Eylül Cumartesi Gece 23:15Benzer Konular