Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümleri Ne zaman ? Hangi Gün ?

/ 28 Eylül 2018 / / yorumsuz
Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümleri Ne zaman ? Hangi Gün ?

ATV yeni sezona bomba bir dizi ile merhaba dedi. İlk üç bölümü yayınlanan dizide heyecan devam ediyor yeni bölümleri kaçırmamak için Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümleri Ne zaman ? sorusu akla geliyor. Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümleri her perşembe ATV ekranlarında oluyor.  Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı ise haftaiçi ve haftasonu ATV ekranlarında olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümleri

3. bölümde neler olmuştu hep beraber hatırlayalım. Soluk soluğa geçen aşklarıyla izleyiciyi  ATV ekranlarına bağlayan Züleyha ve Yılmaz, bu defa herkesi ağlatacak! Adana’nın uçsuz bucaksız Çukurova’sına kaçıp, Yaman Çiftliği’ne sığınan aşıkların hayatı bir karar ile tamamen değişiyor. Hünkar’ın ailesini korumak adına verdiği bu karar sonrasında Jandarmanın Yılmaz’ın peşine düşmesiyle, işler çığırından çıkıyor. Yaman Çiftliği’nde artık hiçbir şey eskisi gibi değil! Hünkar, verdiği beklenmedik kararla izleyicilerin nefesini keserken, Züleyha tüm çaresizliği ile ona merhamet gösterene sığınıyor. Yılmaz’ı bekleyen zorluklar ise kan donduruyor. Züleyha ve Yılmaz’ın başının dertte olması Gaffur’u ve Saniye’yi oldukça sevindirirmiş durumda iken bu duruma tek üzülen isim Gülten oluyor. Gülten’in Yılmaz’a olan aşkı ise bu bölümde iyice gün yüzüne çıkıyor. Fakat öğreneceğini gerçeklerle yıkılması da an meselesi olacak! Züleyha’nın sıkıntıda olduğunu öğrenen Demir, ne gibi bir hamle yapacak göreceğiz ? Hükmettiği topraklar gibi, günden güne aşık olduğu Züleyha’ya da hükmedebilecek mi? Karnındaki bebeğiyle sevdiği adam Yılmaz’ın hapse girmesi gerçeğiyle yüzleşen Züleyha, bu bölümde yapacağı fedakarlıklarla izleyiciyi duygulandıracak.

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı “Bir Zamanlar Çukurova” yeni bölümü her Perşembe ATV ekranlarına gelmeye devam ediyor.  İzleyici ekrana kitleyen Bir Zamanlar Çukurova ilk bölümlerde yüksek reyting alarak Perşembe günü zirveye oynuyor.

Bu hafta Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu.  Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, Tüm Kişilerde %10,21 izlenme oranı ve %26,94 izlenme payı, AB’de %9,15 izlenme oranı ve %24,17 izlenme payı ve 20+ABC1’de %10,71 izlenme oranı ve %25,85 izlenme payı alarak Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen yapım oldu. Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümleri ile her perşembe ATV izleyicilerine dizi keyfi yaşatmaya devam edecek.Benzer Konular