Bizim Hikaye 10-11.Bölüm fragmanı neler olacak ve özeti

/ 9 Kasım 2017 / / yorumsuz
Bizim Hikaye 10-11.Bölüm fragmanı neler olacak ve özeti

Perşembe akşamları Fox TV’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Bizim Hikaye dizisinin 16-23 Kasım tarihlerinde yayınlanacak olan 10-11.Bölümler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bizim Hikaye 10-11.Bölüm Özeti
Şükran’ın gelmesiyle birlikte tüm düzeni bozulan Filiz, annesinin gelmesi sonrasında evi terk etmek zorunda kalır. Barış’ın almış olduğu yeni evde hayatını sürdürmeye kararlıdır. Terk ettiği evlerinin yakınlarında olmasından dolayı kardeşlerini de kontrol etmek ister.


Şükran ise Filiz’in gitmesi sonrasında kontrolü eline alıp, bu zamana kadar çocuklarına yaşatamadığı şeyleri telafi için uğraşır. Fikret ve Kiraz’dan yakınlık görse de bu yakınlığı Hikmet ve Rahmet ‘ten bulamaz. Yaşanan olayları bildiklerinden dolayı büyük çocukları ona soğuk durur.

İsmet’i ellerinden alıp gitmek isteyen Şükran’ın söyleyecekleri bununla bitmeyecektir. Evleneceğini açıklar. Bu durum için Fikri’den boşanmak istemektedir. Fikri’nin bu haber sonrası yıkılması ve çocukların annelerinin başka bir adam ile evlilik yapması her şeyi değiştirir.

Bizim Hikaye dizisi heyecan dolu yeni bölümleriyle Fox TV ekranlarında her Perşembe yayınlanmaya devam edecek.

Bizim Hikaye 10.Bölüm Fragmanı (Fragman bu gece saat 23.00’den sonra yayında olacak)

Bizim Hikaye 11.Bölüm Fragmanı (Hafta içinde yayında olacaktır)