Bizim Hikaye 2. sezon ne zaman başlıyor saati bellimi ?

/ 27 Nisan 2018 / / yorumsuz
Bizim Hikaye 2. sezon ne zaman başlıyor saati bellimi ?

Fox Tv’nin yeni sezon için anlaşma imzaladığı diziler arasında Bizim Hikaye dizisi bulunuyor. Bizim hikaye yeni bölümleri nezaman başlayacak diziye giren yeni oyuncular kimler yada diziden ayrılan oyuncu olacak mı bunlar hakkında çalışma yaptık ve sizlere aktardık soruların cevapları haberimizin detayında.

Birçok dizinin erken final yapmasının yanında Bizim Hikaye dizisi yeni sezonda devam edecek. Dizi bölümleri geçtiğimiz yaz ayında çekilmiş ve Fox ekibine sunularak onay almıştı. Perşembe günleri yayın saati alan Bizim Hikaye 14 Eylül tarihinde doğdu ve izleyicisi ile 1. bölüm izle başlamıştı. Yaz ayının yaklaşması ile masaya yatırılan projeler arasında dizi maliyeti reytingleri ve reklam gelirleri hesap edildi. Dizi hakkında 2. sezon zaman ve saati verildi.

20 Mayıs tarihinde erken olarak Bizim Hikaye sezon finali yapacak. Ancak dizi devam edecek. Dizinin için yaklaşık 4 ay kadar aranın ardından Eylül ayının ilk yarısında tekrardan perşembe akşamları Fox tv ekranlarında Bizim hikaye 2. sezon yeni bölümleri saati başlayacak. Dizi kaldığı yerinden devam edecek.

Şuan için Bizim Hikaye dizisinin senaryosunda herhangi bir oyuncu değişikliği yok. Aynı kadrosu ile devam ederken Bizim Hikaye dizisine yeni katılacak oyuncunun adı ne sorusu şimdiden merak konusu yarattı. Bizim Hikaye 2. sezonda da yeni oyuncular diziye girecekler ancak bu isimler şuan için sır gibi saklan sa da ilerleyen zamanlarda konumuzda bu isimlere yer vereceğiz.

Aşk-ı Memnu dizisi ile tamamen hayatımıza giren Hazal Kaya başta olmak üzere Burak Deniz, Nejat Uygur ve Nesrin Cavadzade dizide oynayan oyuncuların temel kadrosunu oluşturuyor. Bizim Hikaye tekrar bölümleri ise yaz aylarında sürekli olarak fox tv ekranlarında dönecek.Böylece Bizim Hikaye yeni sezon ilk bölüm fragmanı ve ilk bölümünü de sitemizden paylaşmaktan gurur duyacağız. Bizim Hikaye sezon finali tekrarı ne zaman ?