Bizim Hikaye Filiz Şoka Uğradı 38. Bölüm

/ 14 Eylül 2018 / / yorumsuz
Bizim Hikaye Filiz Şoka Uğradı 38. Bölüm

Bizim Hikaye yeni sezonu büyük sürprizler ile başladı.  Bizim Hikaye Filiz Şoka Uğradı. 38. Bölüm de Filiz hastanede Barış’ı buldu fakat şoka uğradı. Barış’ın yanına baba diyerek bir çocuk geldi, hemen ardından ise annesi.

Bizim Hikaye Filiz & Barış

Bizim Hikaye 38. Bölüm Özeti Şu Şekilde;

Hapse girmesiyle kardeşlerinden ayrılan Filiz’in tek avuntusu dışarıda her şeyin yolunda olduğunu bilmek olmuştu. Asım yakalanmış, Hikmet ise eve dönmüş, Rahmet üniversiteyi kazanmıştır. Minibollar 1 yaş daha büyümüş, Tülay’ın hamileliği ilerlemiş, Barış ise Filiz’i kurtarmak için canla başla çalışmaya devam etmektedir. Özetle dışarıda her şey yolundadır. Filiz’in içeride arkadaşlık ettiği Çiçek’le birlikte tahliye edileceği günü beklemekten başka düşünmesi gereken hiçbir şey yoktur. Derken Filiz’in hayatı anlatılanların koca yalandan ibaret olduğunun anlaşılmasıyla ters düz olur. Filiz mucize eseri hapisten kurtulduğunda, kötü günlerin artık geride kaldığına inanmaktadır. Bu naif düşünce onun eski hayatına dair son masum anı olarak hatıra defterindeki yerini alır ve Filiz için gerçek hayat mücadelesi yeniden başlayacaktır.

Minibollar için bu kez asıl tehlike en beklenmedik yerden, bizzat kendilerinden gelir. Ait olmadıkları bir dünyanın büyüsüne kapılan Minibollar zapt edilmemektedir. Onları zapt etmek Filiz için hiç kolay olmayacaktır. Onları geri kazanmak isteyen Filiz çok daha mücadeleci olmak zorundadır. Filiz, Minibollar’ın savrulduğu hayatı toparlamaya çalışırken Rahmet ve Hikmet’in de gizlice batağa saplanmakta olduğundan henüz haberi yoktur. Şimdi Filiz’in dağılmaya değil, kardeşleri için dimdik ayakta durmaya ihtiyacı vardır. Ve tabi aşkı da, aşık olduğu adamla birlikte türlü acımasız sınavdan geçecek, sonunda kazananın kim olacağı ise aşklarının ne kadar büyük olduğuna göre belli olacaktır.

Ancak Filiz için finalde bekleyenmeyen bir olay olur Bizim Hikaye Filiz 38.Bölüm sonunda uzun bir aradan sonra Barış ile karşılaşır fakat barışın bir oğlu olduğunu öğrenir, tabi bir de eşi.  Bakalım Bizim Hikaye 39. Bölüm fragmanı izlediğimizde olaylar nasıl gelişecek.