Bizim Hikaye sezon finali tekrarı ne zaman ?

/ 27 Nisan 2018 / / yorumsuz
Bizim Hikaye sezon finali tekrarı ne zaman ?

Fox Tv dizileri arasında yayın hayatına devam eden projeler arasında. Bizim Hikaye dizisi Eylül ayına kadar tatile ayrılacak ve 4 aylık tatilin ardından kemik oyuncu kadrosuna ilavetten sürpriz yeni oyuncuları ile 2. sezon hayatına başlayacak.

Aşk-ı Memnu dizisinden iyi tanıdığımız Hazal kaya ve tabiki Nejat İşler’in başröllerini paylaştığı bu dizinin final bölümünü 20 mayıs akşamı fox tv de kaçırmamalısınız. Eğerki Bizim hikaye sezon finalini kaçırırsanız bunun için üzülmeyin çünkü 21 mayıs günü saat 15:00’da fox Tv’de Bizim Hikaye sezon finali tekrarı ne zaman diye aramanıza gerek kalmadan bulacaksınız. Bizim hikayenin bu sezonki son bölümünü izle için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde ne olduğu hakkında 20 mayıstan sonra çıkacak haberleri sizler ile paylaşacağız. Şuan için yeni sezonunda diziye dahil olacak sürpriz isimler açıklanmış olmasa da Bizim Hikaye sezon finali bölümü çok konuşulacağı kesin. Yaz aylarında da Bizim Hikaye tekrar bölümlerini izleyebilirsiniz.