Bizim Hikaye Zeynep ve İsmo Öldü mü ölecek mi

/ 18 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Bizim Hikaye Zeynep ve İsmo Öldü mü ölecek mi

Olacak O Kadar’ı aratmayan sahne Bizim Hikaye Zeynep ve İsmo Öldü mü ölecek mi sorusunu sorar oldu. Bizim hikaye 17 mayıs günü yayınlanan yeni bölümünde İsmo ve Zeynep babaanelerinin ilacını içip yattılar.

Yeliz ve Barış’ın yemeğe çıktığı o gece evde İsmo, Zeynep ve babaanne kalırlar. Babaanne uyuya kalınca çocuklarlar acıkırlar. Önce uyandırmaya çalışsalar da çok zorlamayıp akıllarındaki cin fikri uygulamak isterler. İsmo ve Zeynep mutfağa gidip kendilerine bir şeyler hazırlayıp yemek isterler. Bunu bir oyun gibi değerlendiren iki kardeş ne yaptıklarının farkında bile değillerdi. Çocuk akılları ile yemeğe şeker koymak isterler. Buda yetmezmiş gibi şeker diye babaanesinin ilacını koyarlar.

Yemeklerini bir güzel yiyen İsmo ve Zeynep’in kısa süre sonra uykuları gelir. Ayakta duramazlar ancak çocuk olduklarından durumu farkedemeyip yataklarına gidip uyurlar. Eve gelen Yeliz ve Barış tek tek kontrol eder. Babaanne uyuyor İsmo uyuyor, Zeynep uyuyor. Onlarda kendi yataklarına geçip rahatça dinlenmek isterler. Ancak çocukların yaptıklarından kimsenin haberi yoktur.

Sabah olduğunda İsmo ve Zeynep okula gitmesi gerekir. Ancak okul için kaldırmaya çalıştıklarında Zeynep ve İsmo uyanmazlar. Zeynep ve İsmo ölecek mi yoksa gece uykularında öldü mü. Bizim Hikaye 35. bölümde Zeynep ve İsmo öelcek mi çok muallakta. Aldıkları ilaç neticesinde İso ve Zeynep öldü mü 35. bölümde öğrenmiş olacağız.