Bizim Hikayede Oynayan Çiçek Kim? Gerçek İsmi?

/ 14 Eylül 2018 / / yorumsuz
Bizim Hikayede Oynayan Çiçek Kim? Gerçek İsmi?

Bizim Hikaye Dizisi yeni sezona bomba gibi başladı.  Filiz’in hapishanede arkadaş olduğu Çiçek, Filiz’den birkaç gün sonra tahliye olarak hapishaneden çıktı ve Filiz’in evine geldi. Kalacak yeri olmadığından Filiz’in evinde kalacak olan Çiçek gerçek adı ne ? Bizim Hikayede Oynayan Çiçek gerçek adı Sahra Şaş.

Bizim Hikaye Dizisindeki Çiçek

Peki Çiçek rolünü oynayan Sahra Şaş kaç yaşında ?  15/11/1994 doğumlu oyuncu şuan 24 yaşında.  1,65 boyunda olan Sahra Şaş İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Oyunculuk eğitimi alan Sahra Şaş; Oyunculuk macerasının nasıl başladığını şu sözlerle anlatıyor.

Lise 3. sınıftayken oyunculuk eğitimi almaya başladım. O süreçte Tatar Ramazan dizi projesinin cast hazırlıkları sırasında yönetmenin Bülent İnal vesilesiyle fotoğraflarımı gördü. Ardından görüşmeye çağrıldım ve yolculuğum başlamış oldu.

2013 yılında rol aldığı Tatar Ramazan dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Sahra Şaş’a bu güzel oyunculuğu yeni kapıların yolunu açmıştır.

Sahra Şaş, 2013 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Adını Kalbime Yazdım dizisinde de rol almıştır. Dizide İpek Karapınar, Serhan Yavaş, Erkam Aydar ile birlikte oynamıştır.

Sahra Şaş bir ara Mahsun Kırmızıgül’ün yapım şirketi Boyut Film’in başrollerinde Deniz Çakır, Kadir Doğulu ve Elçin Sangu gibi önemli isimlerin yer alacağı Aşkın Dili Yok isimli dizide bulunuyordu. Proje aşamasındaki dizi yayınlanacak kanal bulunamadığı için ne yazıkki rafa kalktı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşkın Dili Yok ve Adını Kalbime Yazdım dizilerinde rol almış olan Sahra Şaş; Fox Tv’de yayınlanan; başrolü Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci ve Selim Bayraktar’ın paylaştığı Çoban Yıldızı dizisinde Rüveyda karakterine hayat vermiştir.

Sahra Şaş, 2015 yılında Hülya Avşar, Beren Saat, Ekin Koç’un yer aldığı Kösem Sultan dizisinde Dilber karakterini canlandırmıştır.

Bizim Hikayede Oynayan Çiçek Kimdir?

Son olarak Martı filmindeki performansıyla dikkatleri çeken Sahra Şaş, Vatan gazetesine verdiği bir röportajda

“Neyi yapıp yapamayacağımı bilmemek beni gerip, heyecanlandırıyordu. Ama icra ettikçe sınırlarımı, sınırsız olduğum anları tecrübe etmeye başladım. Şuan kendi potansiyelime daha hakim hissediyorum” diye konuştu.

Şaş, oyunculukta ‘asla oynamam’ dediği bir rol olmadığını belirterek “Şuan o kadar motiveyim ki elimden ne geliyorsa yapmak en büyük motivasyonum. Her kadın gibi kadın hikayeleri anlatmak, bir şeylerin altını çizmek isterim. Heyecan duyduğum her yerde olmak istiyorum. Hayal kurmaktan vazgeçmeyen ve bunun için sonsuz inanç ve cesarete sahip, bütün genç oyuncu arkadaşlarım kadar iddialıyım” ifadelerini kullandı.