BluTv Bu Kızın Öyküsü 9. Bölüm Fragmanı izle Gözde

/ 30 Mayıs 2018 / / yorumsuz
BluTv Bu Kızın Öyküsü 9. Bölüm Fragmanı izle Gözde

Gözde nin hayatını anlatan BluTV Bu Kızın Öyküsü 9. Bölüm Fragmanı izle sizin için yayınlandık. Televizyonda bulamayacağınız BluTv yayınları her geçen gün kuvvetleniyor. Ulusal kanalların da desteği ile Bu kızın öyküsü 9. bölüm izle fragmanı yayınladık. İstediğiniz zaman BluTv abonesi olarak istediğiniz internet dizisini ve filmini izleyebilirsiniz.

Televizyonculuğun kontrolü artık elimize geçiyor. BluTv tarzı internet kanalları sayesinde artık dizi izleme saatini beklemek hayal oluyor. Herkes kendi dizisinin saatini kendisi belirliyor. BluTv yayınlarında bu hafta Bu Kızın Öyküsü 9. bölüm yayınlanıyor. Programda Gözde’nin hayatı anlatılıyor. Bir kızın kendini bulduğu uzak doğu sporu boks hakkında düşünceleri bu spora nasıl başladığını ve ona kattıklarını anlatıyor.

BluTv yayın akışı olarak BluTv Bu Kızın Öyküsü 9. Bölüm Fragmanı izle Gözde aslında boksa başlama düşüncesi yokken bu spora başlamış. İçerisine girdikçe uzak doğu kültüründen ve sanatından etkilenmiş. Şuanda ise yaşamanın bir parçası olmuş. Kendisinin bakış açısının tamamı ile değiştiğini ve artık boks sporu olmadan yaşayamayacağını farklı bir duygu olduğunu anlatıyor. Herkesin kendi içerisindeki özelliğini keşfetmesi ve hayatı ona eğilerek yaşaması gerekmektedir diyor. Gözde’de içerisindeki kişiliğin boks sporuna yönelik olduğunu düşünenlerden. Bu kızın öyküsü 9. bölüm fragmanı izle sizin için yayınlandı.

BluTv Bu Kızın Öyküsü 9. Bölüm Gözde

BluTv sayesinde fragmanlardan dizi ve filmlere kadar özgür televizyonun tadını çıkartın. Gözde gibi birçok farklı kişinin hayatına değinen program bu hafta bir sporcunun hayatını konu ediyor. İnternet kanalları yayın akışı diye bir şey yoktur. Yayınlanma tarihi diye bir şey vardır. Yayınlandıktan sonra size uygun olan saatte kendi akışınızı belirleyebilirsiniz.