Börü Dizisi Devamı Börü Filmi Ne zaman çıkıyor ?

/ 29 Eylül 2018 / / yorumsuz
Börü Dizisi Devamı Börü Filmi Ne zaman çıkıyor ?

Börü, 28 Şubat 2018 tarihinde Star TV ekranlarına gelmiş ve toplam 6 bölüm olarak yayınlanmıştı. Börü dizi olmasına rağmen sinema filmi çekim kalitesine sahip olmasıyla izleyicilerden büyük beğeni kazanmıştı.Türk polisiye televizyon dizisi olan Börü televizyon serisinden sonra bir sinema filmi ile final yapacaktır. Peki Börü Filmi Ne zaman çıkıyor? Bu konuda proje sahibi Alper Çağlar bilgi paylaşımında bulundu ve  Börü dizisi devam filmi ne zaman vizyon tarihi hakkında bilgi verdi.

Börü Filmi vizyon tarihi

Proje tasarımcısı Alper Çağlar, Börü sinema filmi çekimleri başladığı konusunda 9 Eylül itibariyle paylaştığı bir fotoğrafla instagram hesabından bilgilendirme yaptı. Börü sinema filmi çekimleri başlamasına rağmen film ne zaman yayınlanacak bilgisi henüz belli değil.  Dağ II filmlerinin de proje tasarımcısı olan Alper Çağlar’ın projesi olan Börü, filmlerdeki gibi Türkiye’nin yakın geçmişteki iç ve dış sorunlarını konu alırken,  Börü dizisi devamı olan Börü filmi 15 Temmuz olaylarının öncesi ve sonrasında yaşananların ağırlık olarak işleneceği bir sinema filmi olacak.

BÖRÜ filmi, diziyi takip  edenlere ufak sürpriz detaylarda verecek. Börü dizisinde 3. bölümde şehit olan Murat Şahin namı diğer Ayı Murat karakteri hatırasına, adının yazıldığı, BÖRÜ’nün kardeş Özel Harekat timi olan BÜRKÜT’ün “Ejder” aracının görüntüsü Börü instagram hesabından paylaşıldı. Araç 15 Temmuz gecesi BÖRÜ’nün en önemli silahlarından olacak.

Börü Filmi Ne zaman çıkıyor ?

Alper Çağlar, börü instagram hesabından paylaştığı bir kare için şunları söyledi. O geceyi çekerken en önemli şey oyuncuların ruh halini yakalaması. Hayattaki en üzücü tecrübeleri yaşamış Kaya bile 15 Temmuz’da Gölbaşı saldırısından sonra yepyeni bir kabus ile mücadele etmek zorunda. Filmimiz kendi ayakları üzerinde duran bir yapıt, bazı oyuncuların tipleri hafif daha farklı, sakallar biraz daha kirli, saçlar biraz daha dağınık, hatta bazen devamlılık umursamadan biraz daha uzun— ama bu bizim için dert değil, önemli olan Serkan Çayoğlu gibi başrollerin iç dünyalarındaki o görev bilinci ve kederlerini susturma hissini seyirciye yaşatmak. İlk karesini paylaştığımız çekimleri devam eden filmde, önemli olan tema belli; onlar korkmadı savaştı.

Börü sinema filmi ile ilgili yeni haberleri aldıkça sayfamızda duyuracağız.  GÜNCELLEME : Börü filmi 28 aralıkta vizyonda