Bu hafta Savaşçı Yeni Bölümü Yayınlanacak mı?

/ 1 Kasım 2018 / / yorumsuz
Bu hafta Savaşçı Yeni Bölümü Yayınlanacak mı?

Geçtiğimiz hafta bildiğiniz gibi Savaşçı yeni bölümü yayınlanmadı. Savaşçı neden yayınlanmadı diye merak eden seyirciler için hemen açıklayalım Savaşçı neden yok çünkü Savaşçı dizisi yapımcı şirket Limon film ile set işçileri arasındaki bir anlaşmazlık oldu ve dizi yayınlanmadı. Peki Bu hafta Savaşçı Yeni Bölümü ne zaman? Savaşçı yeni bölümleri yayınlanacak mı? Savaşçı Yeni Bölümü Fox tv yayın akışında Pazar 20:00 de Yeni bölüm olarak görünmektedir.

Savaşçı 52. Bölüm

Bu hafta Savaşçı Yeni Bölümü Yayınlanacak mı? İşte Savaşçı 52. bölüm özeti

SAVAŞÇI’da gerilim dorukta!

Kağan’ın içinde olduğu bombalı aracın infilak etmesiyle, Çiğdem ve Bahtiyar büyük bir şok yaşarlar. Kağan’ın akibetini öğrenmek için endişeyle patlayan aracın yanına koşarken, Leyla ve adamları da bölgeden uzaklaşmak için harekete geçmişlerdir. Ancak Leyla’nın son anda eline bir koz geçirdiğini sanması, hayatının en büyük hatası olacaktır.

Bu arada Türk Dünyası Kurultayı başarıyla tamamlanmıştır. Albay Kopuz ise Karon’un kampında bombardıman altında kalan Seyfi’ye ulaşmaya çalışır. Gelen bir istihbaratı değerlendiren Albay Kopuz, Kılıç Timi’ni operasyona çıkarır. Ancak operasyonda her şey yolunda gitse de Yörük Haydar’a kurulan şeytani plan, olayları içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.

Özel Kuvvetler Komutanlığı’na, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin destansı hikayesini anlatan Savaşçı, bir dönem Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz (Murat Serezli) ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un (Berk Oktay) hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar.
Çünkü onlar için “Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”

YAPIM: LİMON FİLM
YAPIMCI: HAYRİ ASLAN
YÖNETMEN: DOĞAN ÜMİT KARACA
SENARYO: SÜLEYMAN ÇOBANOĞLU

Savaşçı Dizisi Oyuncuları :

Yüzbaşı Kağan Bozok : Berk Oktay
Albay Halil İbrahim Kopuz : Murat Serezli
Yüzbaşı Haydar Bozkurt : Sarp Levendoğlu
Başçavuş Bayram Bayat : Burç Kümbetlioğlu
Astsubay Üstçavuş Emre Durmuş : Uğur Biçer
Astsubay Üstçavuş Galip Aygün : Bahadır Vatanoğlu