Bu Sayılmaz dizisi oyuncu kadrosu konusu

/ 20 Temmuz 2017 / / yorumsuz
Bu Sayılmaz dizisi oyuncu kadrosu konusu

Fox TV’de de diğer kanallarda olduğu gibi yeni sezon için dizi çalışmaları devam ediyor. Yeni sezonda izleyicilere Sit-com izletecek olan kanalın yeni dizisi “Bu Sayılmaz” oldu.

Başrollerinde Mustafa Üstündağ, Settar Tanrıöğen ve Binnur Kaya gibi ünlü isimlerin yer alacağı dizinin yapımcılığını 25 Film üstleniyor. Deli Gönül dizisinin de yapımcısı olan 25 Film’in yeni yapımı komedi tarzında olacak.

Yönetmen koltuğunda Murat Kaman’ın oturacağı dizinin senaristliğini ise Kamuran Süner, Zeynep Karaşoğlu ve Elif Bilgin yapacak.

DİZİNİN KONUSU
Henüz bu konuda detaylı bir bilgi verilmediğinden yanlış yönlendirme yapmak istemiyoruz.

BU SAYILMAZ DİZİSİ OYUNCULARI KARAKTERLERİ İSİMLERİ

Mustafa Üstündağ

11 Şubat 1977 Mersin’de dünyaya gelen ünlü oyuncu eğitimini Müjdat Sanat Merkezi tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Kurtlar Vadisi Pusu ile bir anda tanınan ve sevilen bir oyuncu olmuştur. Daha sonra Merhamet ve Cümbür Cemaat dizileri ile ekrana gelmiştir. Yeni sezonda sit-com ile ekrana gelecek.

Settar Tanrıöğen,

15 Haziran 1962 Denizli’de dünyaya gelen tecrübeli oyuncu, eğitimini Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü’nde tamamlamıştır. Oynadığı diziler arasında Çiçek Taksi, Ödünç Hayat, Gece Gündüz, Sultan, Urfalıyım Ezelden ve Baba Candır isimli yapımlar yer alıyor.

Binnur Kaya,

19 Nisan 1972 Ankara’da dünyaya gelen ünlü oyuncu, eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde almıştır. Rol aldığı yapımlar arasında Bir Demet Tiyatro, Çarli, Yedi Numara, Yabancı Damat, Avrupa Yakası, Türk Malı, Muhteşem Yüzyıl, Aramızda Kalsın ile Analar ve Anneler gibi yapımlar yer almaktadır.

Burak Satıbol
Hakkı Ergök
Derya Şensoy
Sadi Celil Cengiz
Bülent Çolak

Dizi yeni sezonda Fox TV ekranlarında yer alacaktır.Benzer Konular