Bugün Survivor 17 haziran eleme adayı kim oldu ? Kimin adını söyledi

/ 17 Haziran 2018 / / yorumsuz
Bugün Survivor 17 haziran eleme adayı kim oldu ? Kimin adını söyledi

Acun’un sunumu ile bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu Bugün Survivor 17 haziran eleme adayı kim oldu belli oldu. Kolye sahibi kimin adını söyledi ve günün sonunda 17 haziran eleme adayı kim oldu belli oldu mu. Survivor bireysel eleme adayları her hafta iki kişi eleniyor.

Survivor 17 haziran eleme adayı

Survivor bu akşam Acun’un sunumu ile Survivor 17 haziran eleme adayı kimi seçti herkesi şok eden yarışma programına son 2 hafta kaldı. Artık hızlı bir şekilde eleme adaylarının çıktığı haftada iki kişinin adadan ayrıldığı seri elemeler sonucu bugün Survivor 17 haziran eleme adayları kimler erkeklerden kim ve bayanlardan kim oldu. Nagihan çok iddialı konuşma yaptı. Yarışma öncesinde röportajında kimseyi bu akşam güldürmeyeceğim tek gülen ben olacağım diyor. Bizim için de oldukça iddialı bir isim.

Adem ve Murat Ceylan musabakası bu güne kadar oynanmış en çekişmeli yarış oldu. Parkurda adeta birbirlerinin kopyası şeklinde takip ettiler. Ardı ardına atışlara geçtiler. Aynı anda atışlara başlayan ikili Adem’in zaferi ile son buldu. Acun’un bile daha önce izlemediğim kadar etkileyici bir yarış içerisinde oldu dediği maçı mutlaka kaçırmamanız lazım.

17 haziran eleme adayı kim

Adem ve Anıl’ın 17 haziran dokunulmazlık oyunu sonucunda Adem oyunu kazandı. Adem’in son zamanlardaki başarısı hız kesmeden devam ediyor. Anıl bu akşam başarısı düşük olması nedeni ile eleme potasına çıkabilecek isim arasında. Bizim tahminimiz bu akşam Adem dokunulmazlık kolyesini alması büyük ihtimal. Ancak Survivor 17 haziran eleme adayı kim oldu

Survivor 2018 17 haziran adem ve murat ceylan

Yarışmanın finale doğru hız kesmeden devam ettiği son düzlüğe girdik. Turabi halen maçlara çıkamıyor. Dolayısı ile dokunulmazlık kolyesi alma şansı yok. Seyirci kitlesi ile Turabi eleme potasından her defasında çıkıyor. Eğer yarışmacılar en çok oyu Turabi’ye vermeleri durumunda Turabi maç oynamadan da Survivor 2018 galibi olabilir.

İş bu sonucunda her kesin merak ettiği Survivor 17 haziran eleme adayı kim oldu açıkladık. 18 haziran kim elendi konusundan yarın devam edeceğiz. Eleme adayları içerisinden adadan ayrılacak ismi yarın Acun kosneyde açıklayacak ve 18 haziran kim elendi yarın sizlere bildireceğiz. Damla’nın gözyaşlarının durmadığı 17 haziran bölümü sonuçları açıklandı. Turabi Sema ve Murat arasından bir kişi 18 haziran günü adaya veda edecek.
Survivor 2018 17 haziran eleme adayıBenzer Konular