Bugün Survivor 18 haziran Turabi Murat Sema kim elendi

/ 18 Haziran 2018 / / yorumsuz
Bugün Survivor 18 haziran Turabi Murat Sema kim elendi

Bugün akşam 20:00’da ödül oyunu ardından Survivor 18 haziran kim elendi adaya veda eden isim açıklandı. Haziran ayının sonunda finalistin belli olacağı Survivor’a bir kişi daha veda etti. Konseyde Acun’un açıkladığı Survivor 18 haziran kim elendi kim adaya veda etti işte detayları.

Survivor 18 haziran kim elendi

Turabi sakatlığı nedeni ile artık yarışmalara katılması mümkün değil. Oyunlar bireysele döndüğü için ödül kazanması da mümkün değil. Bin evi çürüğe ayrılan Turabi her hafta eleme potasında elenmeyi bekliyor. Figuran oyuncu modeli olarak yanına bir de Damla eklendi. Yarışmacılar artık vücutlarındaki protein yetersizliği nedeni ile bir bir sakatlanmaya başladılar. Umuyoruz ki 18 haziran kimin elendiği önemli değil ay sonuna kadar daha ciddi başka bir sakatlık görmeyiz.

Ödül oyunlarının artık bir önemi kalmadı. Ödüller her ne kadar büyük olsa da yarışmacılar finale odaklanmış durumda. Bu akşam ödül oyununu kazanan yine uçak ile tatil kazanacak. Hilmicem ve Anıl yarışmasında Hilmicem sudaki performansı ile öne geçti. Avantajı ele geçiren Hilmicem puanı Anıl’dan aldı. Ancak ünlüler ve gönüllüler takımı artık bir bütün olmuş durumda. Yarışmacılar arkadaş ortamında dostluk kurmuş durumda. Birbirlerine karşı yarışmaktan hiç memnun değiller. Nagihan Sema’nın adını verdiğinde kimin adını vereyim kimse kalmadı kimi söylesem bana kızacak ama ben kendimi yazamam kimin adını vereyim birisini söylemek zorundayım ve Survivor 18 haziran kim elendi tarihine yazdırmalıyım yorumları yaptı.

Survivor 18 haziran adaya kim veda etti

Ümit’ten sonra kırılma noktası yaşayan Survivor 2018 dağılmış durumda. Adem parkura başladığı anda bileği burkularak düşer. Puanı kaybeden Adem ciddi sakatlık geçirmedi.Merak edilen Survivor 18 haziran kim elendi ancak sakatlık olunca buz tedavisi ile giderilen bilek probleminden sonra yarışmaya devam etti. Birçok lifin bulunduğu bilek burkulması sırasında doku kopması yaşanması büyük olasılıktır ve geç iyileşir. Ancak Adem kendisini burkulma esnasında yere attığı için bu durumu ucuz atlattı diyebiliriz.

Survivor 18 haziran Sema elendi


Survivor 18 haziran kim veda etti oylama sonuçlarına göre bizim aldığımız tüyolar doğrultusunda Turabi ve Murat Ceylan’ın adada kaldığını biliyoruz. Survivor 18 haziran kim elendi sorusuna üzülerek Sema demek durumundayız. Atılan SMS sonuçlarına göre 18 haziran elenen yarışmacı kim Sema oldu. Uzun zamandır mücadele veren Sema için hayatında başarılar diliyoruz. Buraya katılmış bu zamana kadar burada durabilmiş her yarışmacı bizim gözümüzde Survivor’u kazanmıştır.
Survivor 18 haziran elenen isimBenzer Konular