Bugün Survivor 19 haziran eleme adayı kim oldu ? Sembolü kim kazandı

/ 19 Haziran 2018 / / yorumsuz
Bugün Survivor 19 haziran eleme adayı kim oldu ? Sembolü kim kazandı

Yarışma programının sonuna yaklaşır iken Bugün Survivor 19 haziran eleme adayı kim oldu merak konusu. Dokunulmazlık sembolünü kim kazandı ve kimin adını söyledi. Survivor 19 haziran eleme adayları kim merak edilen günün konuları arasında işte detayları ile isimler ve Sembolü kim kazandı sonuçarı.

Survivor 19 haziran eleme adayı kim

Her hafta üçer kişiden iki ayrı gece eleme adayları belirleniyor. Bu isimler ertesi gün adaya aralarından bir tane en az SMS oyu toplamış kişiye veda uğurlaması yapıyor. 19 haziran günü eleme adayı kim oldu listesinin başında tabi ki vazgeçilmez isim Turabi bulunuyor. Turabi Survivor 2018 içerisinde en çok eleme adayı olan isim. Bir hafta eleme adayı gösterilmez ise kendisi şok olacak. En çok eleme potasına girip ancak potadan aldığı halk desteği ile çıkmayı her zaman başarmış bir isim.

Bugün bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak. Oyun sonunda dokunulmazlık sembolünü kim kazanır ise eleme adayı belirleyecek. Ancak adada çok az kişi kalması kritik durumu yükseltiyor. Sembolü kim kazandı Nagihan’ın dokunulmazlık kolyesini alarak Sema’nın adını vermesi sonucu adadan ayrılan isim de Sema oldu. Daha önce kolye sahibi Mustafa Kemal’in söylediği isim Ümit elenmişti. Bu yüzden arkadaşlıkların da çok sağlam olması gerekiyor. Eğer adada sevilmeyen yarışmacı iseniz Turabi gibi her hafta elenme şoku yaşayabilirsiniz. Ancak halk sizi seviyor ise kimse sizi olduğunuz yerden çıkartamaz.

Survivor 19 haziran eleme adayları

Bugün Survivor 19 haziran eleme adayları kim merak ediliyor. Damla’nın sakatlığı devam ederken eleme adayı olması büyük ihtimal görülüyor. Turabi’nin yanına gelecek Sembolü kim kazandı iki kişiden birisi Damla diğeri ise Hilmicem veya Adem olması bize gelen tüyolar arasında. Her hafta tutturduğumuz tahminlerimiz arasında bu hafta olduğu kadar hiç zorlanmamıştık. Ancak söylediğimiz Survivor 19 haziran eleme adayı kim oldu isimlerin eleme adayları olacağını tahmin ediyoruz.

İş bu Survivor 19 haziran eleme adayı kim oldu kesin bilgi olmamak ile beraber Turabi, Damla ve Hilmicem veya Adem eleme adayı olacak. Hangi yarışmacının elendiğini 20 haziran haberimizde yayınladık Sembol oyunu kim kazandı. 20 Haziran adaya veda eden kişiyi ilgili konumuzdan takip edebilirsiniz. Sadece 10 gün sonra final yapacak Survivor 2018 kazananı belli olmasına çok az kaldı. Liderliğe veda etmeye aday isimler konulu haberimizin sonuna geldik.Benzer Konular