Bugün Survivor 2018 11 haziran iletişim ödülü kim kazandı? Konsere kim gidiyor

/ 11 Haziran 2018 / / yorumsuz
Bugün Survivor 2018 11 haziran iletişim ödülü kim kazandı? Konsere kim gidiyor

Acun Ilıcalı’nın yeniliklerinden bir tanesi 11 haziran günü geldi. Survivor 2018 11 haziran iletişim ödülü kim kazandı ise üzerine bir de konsere gidecek. Kötü olan ise bundan sonra her hafta iki kişi adaya veda edecek olması. Hızlandırılmış elemelerden önce son iletişim ödülü oyunu kim kazandı 11 haziran kazanan takım kimin konserine gidiyor haberimize bakalım.

Herkesin heyecan ile izlediği Survivor 2018 11 haziran iletişim ödülü kim kazandı hangi takım konsere gidiyor merak ediliyor. Bu günün bir diğer önemli olayı ise 11 haziran kim elendi sorusuna yanıt gelecek. Ünlüler takımı sadece ama sadece dört kişi kalacaklar. Bundan sonra mücadele vermeleri de pek mümkün olmayacak. İletişim ödülünü ise ünlüler reyting amaçlı kazanmış olabilir bizim tahminimiz artık yenilmez bir gönüllüler takımı oluştu ünlüler takımı karşısında.

Survivor 2018 11 haziran iletişim ödülü kim kazandı

Bugün Survivor 2018 11 haziran iletişim ödülü

Ümit’in gitmesi takıma büyük darbe oluşturdu. Bu saatten sonra toplanmaları mümkün değil. Bunun ile birlikte Survivor 2018 yarışmacıları artık bitkin düşmeye iyice protein kaybı nedeni ile kas ağırlıklarını kaybettiler. Bizim için önemli olan ise konser ödülü ile birlikte gelen 11 haziran iletişim ödülünü kim kazandığı oldu. Bundan sonra kazanmak için değil sadece adada kalmak için güçlerini harcamaları da bir ihtimal. Böyle bir planı gönüllüler takımı pazartesi günü yapması durumunda iletişim ödülünden vazgeçebilirler.

11 haziran Konsere kim gidiyor

Kıbırs’a sadece dört artı bir kişinin gideceği güne az kaldı. Peki bundan sonra haftada iki kez eleme oyunu hangi günler oynanacak ve hangi günler eleme sonuçları açıklanacak. Bu konudaki net bilgi Acun Ilıcalı’dan geldi. Survivor 2019 sezonunda ise müthiş sürprizler geliyor. En büyük sürpriz ise içerisinde ABD dahil olmak üzere dünya ülkeleri arasında Survivor müsabakaları düzenleneceği bir yenilik olacak. Son zamanlarda monotonlaşmayı sürprizler ile aşan Acun yeni sezonda kimsenin hayal edemediği uluslar arası spor haline getireceği yarışma programını izleyeceğiz.

11 haziran kim elendi survivor kim gidiyor

Bizim bu gün için iletişim oyunu kim kazandı sorusuna tahminimiz gönüllülerden yana. Eğer ünlüler kazanması durumunda ise gönüllülerin eleme oyunları öncesi kendilerini yormamak için bu yola girdiklerini düşünüyoruz. Gerçek sonucu bize Alp Kırşan açıklamasının ardından bizler de sizlere açıklayacağız. İyi seyirler diliyoruz.

Ünlüler takımı 11 haziran iletişim ödülünü ve konsere gitmeyi kazandılar işte görüntüler. Mustafa Kemal ise hak yerini buldu, Ümit Karanı’ı eleyen yarışmacı büyük oy kaybına uğradı ve adaya veda etti.

11 haziran ünlüler konserdeBenzer Konular