Bugün Survivor 2018 13 haziran anlat bakalım kim kazandı

/ 13 Haziran 2018 / / yorumsuz
Bugün Survivor 2018 13 haziran anlat bakalım kim kazandı

Yeni eleme sistemi ile Bugün Survivor 2018 13 haziran anlat bakalım kim kazandı kim elendi iki konu açıklandı. Survivor takımları arasında Anlat Bakalım oyunu 13 haziran kim kazandı ve 13 haziran ödül ne merak ediliyor.

Tv8 yarışma programı Survivor sezon finali yapmasına çok az kaldı. Bu akşam oynanan Survivor 2018 13 haziran anlat bakalım oyunu kim kazandı kazanan takım ne ödül aldı. Takımda dün oynanan oyun yine adadakiler için hayati önem taşımaktaydı. Eleme adaylarının belli olduğu gecede üzüntülü haber üç yarışmacı için geldi. Konsey sonucunda eleme adayı olan Hakan, Merve ve Sema arasından bir kişi Türkiye’ye geri dönecek. Üç kişi arasından elenen kişi ise 13 haziran anlat bakalım oyunundan hemen sonra yayınlanacak.

Nagihan anlat bakalım oyunu sırasında kendinden geçti. Eveet diye çemkirmesi fragmanda konu oldu. Murat’ın ise düdük tarzı bir kelimeyi eli il işareti ile anlatınca herkesi gülme krizine soktu. Gelecek bölümlerin çok daha çekişmeli olacağı yarışmada anlat bakalım oyunu yine eski takım ünlüler ve gönüllüler şeklinde oynandı. Biliyorsunuz ki artık eleme yarışmalarının tamamı bireysel oynanıyor. Anlat bakalım oyununda Turabi de oynayabildi.

13 haziran anlat bakalım kim kazandı

13 Haziran Turabi için ne karar verildiği de çok beklenen konular arasında ancak Turabi için karar belli. Sadece Turabi kabul etmediği için diskalifiye edilmedi. Kendisi elenene kadar yarışmadan ayrılmayacak. Gelecek oylara göre zamanı geldiğinde ya adada kalacak yada adaya veda edecek. Yarışmayı kazanması durumunda ise sakat olup müsabakalara çıkmadan ilk Survivor birincisi olarak dünyaya adını yazdıracak. Turabi’nin Survivor 2018’i kazanması için anlat bakalım 13 haziran oyunu gibi tüm oynayabildiği oyunlar sayesinde seyirci kitlesi edinmesi gerekiyor. Onu adada tutabilecek tek şey bu saatten sonra halk.

13 haziran kim elendi

iş bu bugün Survivor 2018 13 haziran anlat bakalım kim kazandı derseniz biz gönüllüler takımından yana olacağını düşünüyoruz. Ancak önemli olan adadan elenecek ismin kim olacağı olacak ve Doktor Metin Bey’in Turabi konusunda açıklaması önem arz ediyor. Sizce bu akşam anlat bakalım kim kazandı yorumlarınızı bizlere yazarak gönderebilirsiniz. Herkese iyi seyirler diliyoruz iyi akşamlar.Benzer Konular