Bugün Survivor 2018 14 Haziran New York Ödül Oyunu Kim Kazandı?

/ 14 Haziran 2018 / / yorumsuz
Bugün Survivor 2018 14 Haziran New York Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Acun şaşırtmaya devam ediyor ve Bugün Survivor 2018 14 Haziran New York Ödül Oyunu Kim Kazandı ABD yolcusu kim olacak. Ödül oyunları içerisinde finale yaklaşırken ödül oyunu kim kazandı her oyun daha büyük ödül gelmesi nedeni ile merakları arttırıyor. Yarışmacılar hem Survivor 14 haziran ödül oyunu kim kazandı ile moral toplarlarken bir yandan ise eleme oyunları ile kan kaybediyorlar.

Oyuncular bireysel oyunlar ile birbirlerine karşı mücadele ederler iken Acun bugün oynanan ödül oyununu açıkladı. Büyük zorluklar sonrasında yarışmanın galibi olabilecek bir bayan ve bir erkek yarışmacı olacak. Ancak kazanan yarışmacılar yanlarına bir refakatçı seçebilecekler. Seçtikleri bir kişi ile New York ödül oyunu sonucunu paylaşabilecek. Acun tarafından finanse edilecek New York ödülü sahibini ve arkadaşını bekliyor. Hayatlarında unutamayacakları bir an yaşayacakları dünyanın başkenti olarak tanınan New York’a gitme Tüm Türk vatandaşlarının hayali içerisinde yer alıyor.

Bugün Survivor 2018 14 Haziran New York Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Yarışmasının sonunda bizim aldığımız tüyolar neticesinde Nagihan’ın yarışmayı ve New York ödülünü kazanacağını tahmin ediyoruz. New York’a gidecek erkek kim oldu kestirmek biraz zor. Hilmicem’in en çok istediği oyun olduğundan kazanmaya biraz daha yatkın görüyoruz. Adem’in kazanma şansı ne kadar yüksek olsa da Hilmicem bu ödülü kaçırmamak için elinden geleni ardına koymak için zaman bile harcamayacaktır. Merve’nin bugün olmaması Turabi’nin yarışamaması dolayısı ile ihtimalleri arttırıyor. Turabi’nin New York ödülünü kazanma şansı yoktur. Kıbrıs öncesi 14 haziran New York ödül oyunu kim kazandı kimler tatile kimin ile birlikte gitti detaylarını paylaşacağız.

Survivor 2018 14 Haziran New York Ödül Oyunu Kim Kazandı

İş bu sonucuna bakılacak olur ise Bugün oynanan Survivor 2018 14 Haziran New York Ödül Oyunu Kim Kazandı sonucu nedir kim kaç puan aldı. Yarışmacıların kendi arkadaşları ile bireysel mücadele verdiği yarışma sonucundaki ödül ise hayaller ülkesi ABD yolcusu olmaktan geçiyor. Büyük yarışmada Acun hazırlamış olduğu tatil ayrıntılarını ve kimin hak edip gideceğini açıklayacak. Alp Kırşan’ın sunumu ile müthiş bir ödül oyunu seyredeceğiz. Eğer sizin tüyolarınız var ise tahminleriniz ile birlikte yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.Benzer Konular