Bugün Survivor 2018 16 haziran ödül oyunu kim kazandı ? Adem’e ne oldu

/ 16 Haziran 2018 / / yorumsuz
Bugün Survivor 2018 16 haziran ödül oyunu kim kazandı ? Adem’e ne oldu

Bugün oynanan yarışma programı Survivor 2018 16 haziran ödül oyunu kim kazandı kazanan takımdan kimler ailesinin sesini duyacak videosunu görecek. Survivor 16 haziran kim kazandı kazanan kim oldu ve en önemlisi ise Adem’e ne oldu 16 haziran herkesin yüreğini ağzına getirdi peki geri yerine koydu mu yürekleri ?

Gönüllüler takımı istatistiklere göre bu güne kadar ödül oyununu en çok kazanan takım oldu. Bu yıl içerisinde ödülü en çok kazanan takım olma gururu ile Murat Ceylan takımına güvendiğini söyledi. Yarışmacılar ailelerinin seslerini duyup onları görebilmek için sonuna kadar mücadele verecekler. Her hafta iki kişinin elendiği Survivor ödül oyunları ile moral ve enerji topluyor. Eleme oyunlarında Acun kritik sözü ile geliyor ve tüm oyunlar yalan sadece bu oyun gerçek hoş geldiniz diyerek konuyu açıyor. Ancak bugün eleme yok. Kazanan takım ailesinin sesini duymak için yarışacak ancak Adem’e ne oldu Survivor 16 haziran kim kazandı merak edilen gecenin iki önemli konusunu oluşturuyor.

16 Haziran Adem’e ne oldu ?

16 Haziran Adem’e ne oldu

Parkur okyanusun içerisine kurulmuştu ve zorlaşan parkurda suya atlama mesafesi yüksekti. Adem ailesini görme inancı ile suya daldığı anda bir miktar su yuttu ve yutağına giden su nedeni ile nefesi kesildi. Kendisini kıyıya kadar nefessiz olarak atan Adem boğazındaki suyu çıkartamayınca vücudu daha fazla dayanamadı. Oksijensiz kalan ciğerler kana oksijen miktarını yeteri kadar veremedi. Durumdan son derece etkilenen Adem’in vücudu yeni düşerek ayakları kesildi. Takım arkadaşlarının koluna girmesi ile yere uzatılan Adem’e doktor ve sağlık ekipleri müdahale etti. Boğazına takılan suyun alınması ile Adem’e ne oldu 16 haziran Survivor’da tüm takım arkadaşları rahat bir nefes almaya başladı. Adem ile tüm yarışmacıların nefesi aynı anda kesilmişti. Kendisine gelen Adem yarışmaya devam etti.

Survivor 2018 16 haziran ödül oyunu kim kazandı

Mücadele sonunda ailelerini görme ümidi ile yarışan yarışmacılar ödül oyunu için ter döktüler. Birbirleri ile kıyasıya mücadele verdiler. Ünlüler takımı eleme sonunda çok az sayıda kaldılar. Adem ile kaybettikleri puandan dolayı kendilerine gelemediler. Bizim tahminlerimize göre Survivor 16 haziran ödül oyunu kim kazandı diye soracak olur iseniz gönüllüler takımı bu oyunu alacağını söylemek isteriz. Yapılan istatiksel çalışmalar sonucunda Survivor 2018 16 haziran kim kazandı gönüllüler takımı ancak önemli olan eleme oyunlarında kim kazandı ve kim elendiği olacak.Bugün oynanan Survivor 2018 16 haziran ödül oyunu kim kazandı ve her hafta seri eleme sisteminde iki kişi adaya veda ederken Kıbrıs yolcuları kim olacak.Benzer Konular