Bugün Survivor Kenan Doğulu 21 haziran söylediği şarkılar dinle

/ 21 Haziran 2018 / / yorumsuz
Bugün Survivor Kenan Doğulu 21 haziran söylediği şarkılar dinle

Acun Ilıcalı 21 haziran ödül oyunu kim kazandı daha çok ödül ne diye merak konusu haline getirdi. Her hafta yeni bir sürpriz ile karşımıza çıkıyor. Bugün Survivor Kenan Doğulu 21 haziran söylediği şarkılar dinle yarışmacılara keyif kattı. Hep beraber ayrıntıları ile Survivor Kenan Doğulu şarkıları dinletisine göz atalım. İşte efsane gece Survivor Kenan Doğulu söylediği şarkılar listesi ile.

Ünlüler ve gönüllüler takımı muhteşem ödül oyunu bir an önce kim kazandı ise sonuçlansın ve konser başlasın havasındaydılar. Çünkü 21 haziran Survivor Kenan Doğulu konuk oldu. Dominik’e bir gece için gelen Kenan Doğulu ile ada sahili etrafında toplanıldı. Azalmış yarışmacılar Kenan Doğulu’nun canlı performansını dinlediler. Kendi getirdiği gitarı Survivor Kenan Doğulu şarkıları hem çalıp hem söyleyen Kenan Doğulu süper dinleti verdi.

Kenan Doğulu’nun Beren Saat ilişkisi son günlerde gündemde dolaşıyor. Ancak bireysel konser sırasında özel hayata ilişkin sorular sorulmadı ve adada olanların da zaten bu durumdan haberleri de yok. Ancak Kenan Doğulu Survivor şarkıları en çok merak edilen ve aratılan liste oldu. Bir çoğunu Beren’e yazdığını düşündüğümüz aşk şarkılarından hangilerini okuduğu değil canlı performans olduğu için ve gitar eşliğinde çalındığından apayrı bir hava kattı. Gecenin en çok beğenilen Survivor Kenan Doğulu 21 haziran söylediği şarkılar ise Kenan Doğulu Aşkım Aşkım diye yalvaracaksın şarkısı oldu.

Survivor Kenan Doğulu

Survivor adasının sıcak olduğunu düşündüğümüz yaz günlerinde sahil kenarında ortamı sağlamak için yakılan kocaman ateşin anlamını anlayamadık. Tüm yarışmacılar gün boyu havuza denize girip girip çıkıyorlar ve ne kadar hızlı kuruduklarına şahit olduğumuz yarışma programında neden Kenan Doğulu Survivor’a gelince ateş yakıldı acaba? En çok dikkatimizi çeken hususa açıklığı yine biz getirelim. Mini konser seti oluşturulması ve ortam bütünlüğüne Survivor Kenan Doğulu şarkıları romantizm katılması amacı ile böyle bir yola başvurulmuş.

Survivor Kenan Doğulu şarkıları

Survivor Kenan Doğulu Aklım Karıştı şarkısı dinle yarışmacıları adeta anı yaşadılar. Hepsinin aklında birileri vardı ki onları düşünerek Survivor Kenan Doğulu söylediği şarkılar ile birlikte söylediler. Survivor Gecelerime gün gibi doğdun şarkısı ise hepsinin içerisine özlem kattı. Akustik versiyon Kenan Doğulu şarkıları izleyebilmeniz için hiç bir yerde bulamayacağınız Survivor 2018 21 haziran günü TV8’de yayınlandı.

Survivor Gecelerime gün gibi doğdun şarkısı

Kenan Doğulu 2007 yılında ülkemizi temsilen katıldığı Eurovision yarışmasında 4. olmuş milli sanatçımızdır. Kendisinin single parçaları ile birlikte toplam 17 albümü bulunmaktadır. Bu gün 44 yaşında olan ancak henüz otuzlu yaşlarında olan besteci, söz yazarı ve şarkıcıdır. Kendisini 1994 yılında Sımsıkı sıkı sıkı albümü ile tanıdığımız bu gün Survivor Kenan Doğulu 21 haziran söylediği şarkılar dinle olarak karşımıza 24 yıl sonra çıkmıştır. Ünlü sanatçı bekar hayatına 2014 yılında Los Angeles eyaletinde son vererek Beren Saat ile evlenmişti. Son dört yıldır yeni albüm çıkartmayan sanatçı Survivor 2018 e konuk olarak herkesi neşelendirdi ve geçmişine bir akustik seri eklemiş oldu.

Kenan Doğulu Survivor

Hakan bebeği olacak duyguları ile uzun zamandır müzik bile dinlemediği adada duygularına hakim olamadı. Nagihan ise adeta kendisinden geçti Survivor Kenan Doğulu 21 haziran söylediği şarkılar sırasında yüksek ses ile şarkılara sonuna kadar eşlik etti. Damla’nın adı lazım değil Survivor Kenan Doğulu söylediği şarkılar yakından gösterdiği ilgi ve anlamlı söyleyişi dikkat çekti. Yarışmanın güzel gözlü 28 yaşındaki genç yarışmacısı Damla 2016 yılında katıldığı Survivor yarışması sıralarında Orçun Tan ile beraberdi. Ancak ikili kısa süre sonrasında beraber oldukları tüm fotoğrafları temizlediler. Bildiğimiz kadarı ile bekar ve sevgilisi olmayan Damla Survivor Kenan Doğulu şarkıları Adı lazım değil baş harfi sen şarkısını kime hitaben içtenlik içerisinde söyledi merak ediliyor. Hepsinin detayları Survivor 21 haziran Kenan Doğulu şarkıları içerisinde bir klip havası şeklinde yayınlandı.

Survivor Kenan Doğulu Söylediği şarkılar şarkılarBenzer Konular