Bülent Ersoy neden çılgına döndü ?

/ 29 Nisan 2018 / / yorumsuz
Bülent Ersoy neden çılgına döndü ?

Ünlülerin hakkında konuşmasını kaldıramayan eski sanatçımız Diba lakaplı Bilent Ersoy çılgına döndü. Aracının içerisinde çok kısa röportajımıza karşılık veren Bülent Ersoy’un üzerindeki takıları ziynet eşyaları da dikkat çekti.

Katıldığı her programda taktığı takılar ve zengin altın takıları yanında pırlantalar ile süslenmesi takı konusundaki en zengin sanatçımızdır. Kullandığı çok düzgün Türkçesi ile herzaman düzgün cümleler kuran ancak sinirlendiğinde ise kimsenin tutamadığı Bülent Ersoy’u kim sinirlendirdi çılgına döndü?

Bülent Ersoy katıldığı her programda ağırlığını korumuş konuşmaları ile gündemde kalmayı başarmış aklı başında bilgili ve kelime dağarcığı yüksek sanatçımız, diğer yeni sanatçıların hakkında yaptıkları yersiz konuşmalara cevap verecek derecede kızdı. Bağırdığında ve yüzünü ekşittiğinde bizlere adeta yeri inletti. Rortajında 29 nisan pazar sürprizi ile haber detayları sunuldu.

Ben Tarkan ile plak çekmedim bir yapımda bulunmadım bir çalışmam olmadı ! dedi. Sanatçıların yalanlar söyleyip gördükleri yerde ise iyi akşamlar demelerini kaldıramıyorum dedi.