Can Kırıkları Dizisi Leyla Akgün Kimdir ? Doğan Komiser

/ 18 Eylül 2018 / / yorumsuz
Can Kırıkları Dizisi Leyla Akgün Kimdir ? Doğan Komiser

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Can Kırıkları dizisi çok yakında başlıyor.  NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstlendiği Can Kırıkları, iki kadın polisin dram hikayesini ele alıyor. Dizideki Komiser Leyla Akgün karakterini kim oynuyor ? Can Kırıkları Dizisi Leyla Akgün Kimdir ? bu sorunun cevabı  Hande Doğandemir.  Peki Hande Doğandemir dizide nasıl bir karaktere hayat veriyor.

Komiser Leyla Akgün

Komiser Leyla Akgün (Doğan)
26-27 yaşlarında. Saç ve makyaj ile yapmakla hiç işi olmaz. Devletin Çocuk Esirgeme Kurumu’nda  büyümüş olan Leyla 15-16 yaşlarındayken ailem diyebileceği tek kişi kardeşi gibi benimsediği Zeynep olmuştur. Leyla ile Zeynep arasındaki bu ilişki, Cihan Karadağ’ın genç yaşlarında hayatlarına girmesiyle bozulur. Günümüzde Leyla, ölümden dönmüş, hiçbir korkusu, kaygısı, endişesi olmayan, gözü kara bir polis komiseridir. Onu yaşatan, bu denli güçlü yapan, komiser olmasını sağlayan ise Cihan’a olan kini ve intikam yeminidir.
Yıllar sonra hayat, Leyla ile Zeynep’i  bir kez daha bir araya getirecektir ama dost yada düşman olarak değil. Birbirlerinin suç ortağı olarak.

Can Kırıkları Dizisi Leyla Akgün Kimdir makalemizde buraya kadar karakterimizi tanıdık peki Can Kırıkları dizisinde diğer başrol Zeynep komiser yani Zeynep İnan Kimdir ? onuda linke tıklayarak diğer makalemizden okuyabilirsiniz.

Hande DoğandemirHande Doğandemir; 22 Kasım 1985 yılı Ankara doğumlu. Yaşı 33. Boyu 1.70

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. İletişim sosyolojisi üzerinde çalışmış olan Hande ortaokul ve lisede Fransızca eğitim görmüştür. Üniversitede son sınıfta Erasmus ile Fransa’nın Lille şehrinde okudu. Televizyon ve İletişim Sosyolojisi üzerinde çalışma yaparken kamera arkasında çalışmaya başladı daha sonra oyunculuğa başladı.Aynı zamanda oyunculukla birlikte TRT’de sunuculuk yaptı.

Oynadığı önemli film ve diziler şu şekilde.

2016 Her Şey Aşktan (Pelin)
2015 Bana Masal Anlatma (Ayperi)

2015 Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Turhan Hatice Sultan)
2016 Hayatımın Aşkı (Gökçe)
2015 Racon : Ailem İçin Yağmur/(Azra)
2013 Güneşi Beklerken (Zeynep Yılmaz)

Hande Doğandemir instagram hesabı handedogandemir üzerinden takip edebilirsiniz. Hander Doğandemir  instagram hesabında 2.2 milyon takipçisi bulunmaktadır. Sizde takip etmek için instagram adresi girişi yaparak takip edebilirsiniz.Benzer Konular