Can Kırıkları Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

/ 8 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Can Kırıkları Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Can Kırıkları tekrarı hakkında detaylı yayın akışı bu sayfamızda güncelleniyor. Can Kırıkları tekrarı ne zaman yayınlanıyor hangi gün saat kaçta izleyebilirsiniz ATV’ye ait güncel akış her bölüme ait tek tek düzenliyoruz.

Can Kırıkları dizisinin konusu Leyla ile Zeynep üzerine kurulu. İki genç kızın yurtta beraber büyüdükleri yedikleri içtikleri ayrı gitmedikleri bir yaşam hikayesi bulunuyor. Artık bölüm seçme zamanları geldiğinde ikisi de polis oluyor. Polislik okulundan ikisi de aynı şevk ile mezun olur iken bazı farklılıklar meydana gelse de aynı karakolda göreve başlıyorlar. Dizinin ana omurgası iki kadının polis olmasını anlatıyor. Zeynep zaman içerisinde savcı ile ilişki yaşamaya başlıyor. Bu ilişki sonrasında Savcı Kerem kimdir tüm arkadaşları arasında merak ediliyor. İkisi de hayat arkadaşı olmaya karar vererek güzel bir düğün ile dünya evine giriyorlar. Polis Zeynep sokaklarda suçluları yakalar iken savcı Kerem ise gerçek adı Özgür Çevik suçluların olaylarını aydınlatarak hakimin önüne dosyayı sunuyor. Arka Sokaklar dizisine kısmen benzeyen dizinin her bölümü için tekrarı yine aynı tadı sunuyor.

Can Kırıkları Savcı Kerem

Olaylar Leyla ile Zeynep’in etrafında dönüyor gibi görülse de her bölümde yeni konuk oyuncular diziye dahil oluyor Arka Sokaklar misali suçlular yakalanıp yerine yenileri ekleniyor. Aksiyon sahneleri ve kovalamacalar ön planda. Türk olaylarında suçlar nasıl aydınlatılıyor bunlar hakkında da önemli detaylar bulunuyor. Balistik incelemeleri, yüz tanıma, mobese kameraları gibi bir çok teknolojinin altı çizilerek kamu spotu şeklinde suç oranının düşürülmesi hedef alınıyor. Dizinin akıcı olması Can Kırıkları tekrarı izlenme sayısını arttırıyor. Yeni bölüm ile tekrarı izlenme oranı yüksek olan dizinin hangi gün yayınlandığı hakkındaki detaylarımız devam ediyor.

Can Kırıkları Tekrarı

İş bu sonucunda polisiye dizisi olan Can Kırıkları Tekrarı hafta içi ATV kanalında veriliyor. Saatleri ve hangi gün tekrarı yayınlandığının detaylarını paylaştık. Her hafta güncellediğimiz dizi hakkındaki yayın akışını gönül rahatlığı ile takip edebilirsiniz. Dizi hakkındaki yorum ve oyuncular hakkındaki bilgiler için bizi takip etmeye devam edin. Zeynep karakterini Funda Eryiğit canlandırdı. Kendisini Karadayı, Canım Ailem, Bir Cihan Fatihi gibi çok önemli dizilerden tanıyoruz. Yeni dizisinde rol arkadaşı Leyla ise Hande Doğandemir tarafından oynandı.

Can Kırıkları


Benzer Konular