Can Kırıkları Zeynep Kim Gerçek Adı Sevgilisi Biyografisi

/ 8 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Can Kırıkları Zeynep Kim Gerçek Adı Sevgilisi Biyografisi

ATV’nin yeni dizisinde başrol oyuncusu Can Kırıkları Zeynep Kim ? Gerçek hayattaki adı nedir. Güzel oyuncunun sevgilisi var mı kimin ile beraber ve biyografisine ait bilgileri detayları ile inceleyelim. Polis Zeynep’in gerçek hayatı.

Can Kırıkları Zeynep Kimdir

Zeynep dizide Leyla ile beraber çocuklarını geçirmiş aynı okuldan mezun olmuş ve aynı karakolda polis olmuşlardır. Zeynep ilerleyen döneminde Savcı Kerem ile evlenmiştir. Güzel başladığı evlilik Leyla’ya örnek olmuştur. Zeynep suçluları sokakta arar iken eşi Savcı Kerem ise suçları aydınlatıp hakime sevk etme tarafında bulunmakta. Yapımcı Zeynep karakterini canlandırması için yakından tanıdığımız yüz Funda Eryiğit  ile anlaştı. İmzalarını atan ikili dizinin çekimlerine başladı.

Funda Eryiğit

1984 yılında Hollanda’da doğum yapan genç oyuncu 33 yaşındadır. Görünümü her ne kadar 20 li yaşları gösterse de güzelliğini koruyor. Memleketi ise Samsun. İki üniversite mezunu olan genç güzel son mezun olduğu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden sonra oyunculuk yapmaya başladı. Kendisi en iyi kadın oyuncu ödülü sahibidir. Kendisini en iyi Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte oynadıkları Karadayı dizisinden tanıyoruz. Yardımcı oyuncu olarak Belgin karakterini canlandırmıştı. Gece hayatı kadınlarının durumunu anlatan Uçurum dizisinde Pınar’ı oynayan oyuncu daha önce büyük bir projenin başrol oyuncusu hiç olmadı. Eski Hikaye yapımında başrol oynasa da Can Kırıkları başrol oyuncusu olarak şuana kadar en iyi konuma ulaşmış oldu.

Can Kırıkları Zeynep

Can Kırıkları Zeynep kimdir artık daha iyi tanıyoruz kendisini. Gerçek instagram hesabı @fundaery olarak bulabilir kendisi ile iletişim kurabilirsiniz. Yaklaşık 165 bin takipçisi olan Funda, Can Kırıkları Zeynep karakteri sonrasında 200 bin takipçiye ulaşmayı hedefliyor.

Funda Eryiğit Sevgilisi Kim ?

Can Kırıkları Zeynep kim merak eden her kes sevgilisini görmek istiyor. Genç güzelin kalbi henüz boş. 2016 yılından beri erkek arkadaşı olmayan Funda yalnız bir hayat sürüyor. Çok erkek arkadaşı olmasına rağmen aşık olmadığını arkadaştan öteye geçmediklerini söylüyor. 2 yıldır boş olan kalp için bazı adaylar olsa da şansları bu konuda zor gibi duruyor.

Funda Eryiğit Sevgilisi Kim

İş bu sonucunda Can Kırıkları Zeynep kimdir, Kaç yaşındadır sevgilisi kimdir detaylarını sizlere ilettik. Sizler de yorumlar bölümünden bizlere detayları verebilirsiniz. Oyuncu hakkında yayınlamak istediğimiz farklı bilgileri siz biliyorsanız sayfamıza gelen tüm ziyaretçilere adınız ile bilginizi paylaşın.Benzer Konular