Canavar Tohumlar izle tv de ilk kez Kanal D

/ 5 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Canavar Tohumlar izle tv de ilk kez Kanal D

Tv de ilk kez yayınlanacak Canavar Tohumlar izle Kanal D ekranlarında bu akşam 23:30 da yayınlanacak. Canavar Tohumlar full izle konusunu merak ediyorsanız ve Kanal D’de ilk kez yayınlanacak filmleri kaçırmamak için bizi takip edin. Canavar Tohumlar izleyebileceğiniz yayın akışını sizin ile paylaştık.

Muhteşem bir bilim-kurgu filmidir. Filmde bir tohum keşfedilir. Ancak bu tohumu film yapan ise çok hızlı büyümesi ve insanlığı tehdit etmesidir. Yeşermeye başladığı yerde birden metrelerce boya ulaşabilir. Tv de ilk kez yayınlanacak film bu akşam saatlerinde yayına girmesi itibari ile çok yüksek reyting alacağa benziyor.

Canavar Tohumlar izle filmi iki ayrı ülkede çekilerek yapımı tamamlandı. Amerika ve Kanada bölgesi olmak üzere film konusunda profesyonelleşmiş iki dev ülkede çekilen filmin yapımcılığını Cinetel Films ve Eden Pictures üstlendi. Filmin tamamlanması için 100 milyon dolara yakın bütçe harcandı. Cinetel Films verdiği röportajda şunları söyledi. Eğer ben paramı bir forex kurumuna yatırsa idim şansım var idi ancak ben risk sevmiyorum diyerek filme olan inancının altını çizdi.

Tüm dünyada yayınlanan Canavar Tohumlar filminde çok fazla animasyonlar kullanıldı. Dünyada toplam 320 milyon dolarlık hasılat yapan film Cinetel Films’in ne kadar haklı olduğunu altını çizdi. Yapımcıları 90 dakikalık film için gerçekten çok uzun zaman ayırdık dedi. Uzun emeklerin sonunu getirebilirseniz emeklerinizin tüm karşılığı döner ancak yarı yoldan sonra kararınızda ışığı yitirir iseniz o projeyi yarım bırakmanız sizin için daha karlı olacaktır diye başarısı sonrası yorumlarını yaptı. Tüm bu kadar çaba ve başarı almış film Canavar Tohumlar bu akşam Türk televizyonlarında ilk kez Kanal D ekranlarında olacak.

Canavar Tohumlar filminin HollyWood yıldızları ise Adrian Pasdar, Stefanie von Pfetten ve Jesse Moss ilk defa 90 dakikalık bir film için bukadar uzun set sürüp ince elenip sık dokunulduğu film çektiklerini söylediler. filmin tamamlanması yaklaşık olarak 1 yıl kadar sürdü. 90 Dakikalık Canavar Tohumlar filmi için iki ayrı ülkeye komple film seti taşınarak yapılmış muhteşem bir şaheser olduğunu belirttiler. Adrian Pasdar ise oynadığı filmler arasındaki en yüksek fiyata mal edilmiş olduğunu söyledi. Bir an film seti içerisinde 100 milyon dolara mal olan film için çok büyük riskler alındığını konuşmuştuk ancak yapımcıların kararlılığı sayesinde başarı kaçınılmaz olduğunun altını çizdi.

İş Bu Canavar Tohumlar izle tv de ilk kez Kanal D ekranlarında 23:30’da gösterilecek film için şimdiden rezervasyon yapmalısınız. Milyon dolarlar harcanıp tüm dünyada bukadar ekonomik etki yaratan filmi ücretsiz yayınlayacak Kanal D’de izlemeniz için son fırsatınız olabilir.Benzer Konular