Çarkıfelek Gelinim Mutfakta Yarışmacıları Gelin Kaynanalar

/ 23 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Çarkıfelek Gelinim Mutfakta Yarışmacıları Gelin Kaynanalar

Çarkıfelekten bir sürpriz daha geldi. Bayram boyunca sürprizlere doymayan Emre Karayel Çarkıfelek Gelinim Mutfakta Yarışmacıları ile stüdyoya geldi. Herkesin şaşırdığı bu akşam bu sefer gelin kaynanalar yemek yaparak değil genel kültür kelime oyununda yarıştı. Peki kazanan kim oldu ? Gelinim Mutfakta Çarkıfelek kim kazandı ?

Kredi kartı borçlularının umut kapısı çarkıfelek hem borcunuzu ödüyor hem de size araba vaat ediyor. Şansınız var ise hayatınızın dönüm noktası oluyor. Bayram nedeni ile kredi kartı borçluları yerine sürpriz yarışmacılar ile ekrana çıktı. Emre Karayel yine aynı kanalda yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmacılarını Çarkıfelek yarışma programına davet etti. Anlaşan iki program arasında transferi yaptı ve 23 ağustos ünü çarkıfelek programına konuk oldular.

Gelinim Mutfakta Çarkıfelek kim kazandı

Bu gün Gelinim Mutfakta 23 ağustos birincisi Özlem olduğu gün akşamında bakalım aynı performansı verebilecek mi ? Çark dönecek ve eski adı ile dobrovski yani iflas kime çıkacak ? Emel’in modelleğini yaptığı yarışma programının sonucunu merak ediyoruz. Bakalım kim hangi zarfı alacak. Zarftan ne ödül kazanacaklar. Gelinim Mutfakta yarışmacıları Çarkıfelekte yarıştılar hep beraber izleyelim. Çarkıfelek Gelinim Mutfakta yarışmasının fragmanı yayınlandı.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/tqIjhACfcrE” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>Benzer Konular