Çarpışma dizisi Kadir kim ? Kadir Adalı kimdir ?

/ 13 Ekim 2018 / / yorumsuz
Çarpışma dizisi Kadir kim ? Kadir Adalı kimdir ?

Show Tv’nin dizisinde oynayan Çarpışma Kadir Kim ? Kadir Adalı kimdir ? merak ediyor musunuz ? Dizinin baş karakteri Komiserin gerçek hayatta kim olduğunu ve biyografisinin detaylarını inceleyelim. 2017 yılından beri alt yapısında hata bırakılmadan düzenlenen dizi Ali Aydın tarafından yazıldı. Senaryosunu ise Ay Yapım satın alarak diziye uyarladı.

Çarpışma Kadir Adalı kimdir ?

Dizi dört arabanın çarpışması ile başladı. Trafik kazası sonrasında travma geçiren Kadir kimdir ? Gerçek hayattaki adı sanı instagram hesabına ait detaylardan bahsedelim. Rol için Ay Yapım ilk olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile görüşmüştü. Yakışıklı oyuncu ile yüksek bedeller üzerinden konuştular. Aralarında bölüm başı sabit ücrete anlaşamayan oyuncu ve yapımcı yollarını ayırdı. Yapımcı şirket bu rolü Kıvanç’a vermekte ısrar etti ve kendisine bu sefer dizi gelirininden bir yüzdelik teklif ettiler. Kıvanç Tatlıtuğ ise rolü alıp almamak arasında kararsız kaldı. Ancak dizi oyuncularının talep ettikleri yüksek bedellerden dolayı eski kaliteli oyuncuları ekranlarda göremez olduk. Çarpışma Kadir Kimdir merak içerisinde bekliyoruz.

Bilgi detayları geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Çarpışma dizisindeki Kadir Kimdir ayrıntılarını sizlere aktaracağız.  Dizinin Kasım ayında başlayacağı açıklandı.  Yeni bölümleri Show tv ekranlarında yayın akışına eklendiğinde hangi gün oynuyor sizlere bilgi vereceğiz. Ayrıca  kaçırdığınız tüm bölümlerini Çarpışma tekrarı konumuzdan takip edebilirsiniz.Benzer Konular