Çarpışma Mahir Kimdir ? Gerçek Adı ve Önceki Dizileri

/ 24 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Çarpışma Mahir Kimdir ? Gerçek Adı ve Önceki Dizileri

Show Tv’nin dizisinde oynayan Çarpışma Mahir Kimdir merak ediyor musunuz ? Dizinin baş karakteri Komisern gerçek hayatta kim olduğunu ve biyografisinin detaylarını inceleyelim. 2017 yılından beri alt yapısında hata bırakılmadan düzenlenen dizi Ali Aydın tarafından yazıldı. Senaryosunu ise Ay Yapım satın alarak diziye uyarladı.

Dizi dört arabanın çarpışması ile başladı. Trafik kazası sonrasında travma geçiren Mahir kimdir ? Gerçek hayattaki adı sanı instagram hesabına ait detaylardan bahsedelim. Rol için Ay Yapım ilk olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile görüşmüştü. Yakışıklı oyuncsu ile yüksek bedeller üzerinden konuştular. Aralarında bölüm başı sabit ücrete anlaşamayan oyuncu ve yapımcı yollarını ayırdı. Yapımcı şirket bu rolü Kıvanç’a vermekte ısrar etti ve kendisine bu sefer dizi gelirininden bir yüzdelik teklif ettiler. Kıvanç Tatlıtuğ ise rolü alıp almamak arasında kararsız kaldı. Ancak dizi oyuncularının talep ettikleri yüksek bedellerden dolayı eski kaliteli oyuncuları ekranlarda göremez olduk. Çarpışma Mahir Kimdir merak içerisinde bekliyoruz.

Çarpışma Mahir

Bilgi detayları geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Çarpışma dizisindeki Mahir Kimdir ayrıntılarını sizlere aktaracağız. Şuan için bu role en yakın isim Kıvanç olarak görülüyor. Bakalım yakışıklı komiseri hangi oyuncu oynayacak. Eğer şuan başka bir dizide oynamıyor olsa idi Engin Altan Düzyatan’da Mahir rolünü oynayabilirdi. Ay Yapım’ın kimin ile anlaşacağını bekliyoruz.Kaçırdığınız tüm bölümlerini Çarpışma tekrarı konumuzdan takip edebilirsiniz.Benzer Konular