Çarpışma Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün ?

/ 24 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Çarpışma Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün ?

Show Tv’nin yeni dizisi Çarpışma tekrarı başladığı günden beri aksiyonu bitmeyen diziler arasında. Aldığı yüksek reytingleri sayesinde günün reytinglerini elinde tutuyor. Yapımcı firma oyuncularına bir de jest yaptı. Bakın son bölümünü izleyemediğiniz Çarpışma tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor ?

Show Tv’de ilk bölümün ardından ilk bölüm tekrarı yayına girdi. Sonraki bölümlerin hangi gün hangi saat ve zamanda yayınlanacağını henüz kesin olarak bilmiyoruz. Show Tv’nin bu konuda açıklama yapmasını bekliyoruz. Dizinin başrol oyuncusu Mahir için ilk teklif Kıvanç Tatlıtuğ‘a götürüldü. Oyuncunun istediği yüksek bölüm başı ücreti dolayısı ile yapımcı firma kabul edemedi. Kendisine farklı bir teklif ile tekrar gitti. Başrol oyunculuğu için diziden yüzdelik hisse teklif edildi. Ancak oyuncunun kabul edip etmediğini dizinin ilk bölümünde anlayacağız.

Çarpışma tekrarı ile bir çok dizinin reyting oranlarından daha fazla reyting alıyor. Siz de kaçırdığınız bölümleri Show Tv’de hangi gün yayınlandığını merak ediyorsanız her zaman güncel olan Çarpışma yayın akışımızı takip edebilirsiniz. Çarpışma dizisinin ilk bölümünde 4 araç birbiri ile çarpışarak dizi başladı. Komiser Mahir ise bu kazada bir travma geçirir. Ancak dizinin başrol oyuncusu ise Mahir olur.

İş bu sonucunda Çarpışma tekrarı ne zaman hangi gün hangi kanalda yayınlanıyor ? Show Tv’de hafta içi düzenli olarak yayınlanan dizi için detayları sizlerle paylaştık. Günün en çok reyting alan ve aksiyonun bitmediği dizi için de yakışıklı başrol oyuncusu Ay Yapım ile güzel çalışma çıkarttı. Sonucunda hayırlı olacağını düşünüyoruz. Herkese kaçırdığınız diziler için tekrar bölümlerinin yayın akışını sizlere sunduk. İyi seyirler diliyoruz.Benzer Konular