Casuslar izle fox tv de ilk

/ 4 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Casuslar izle fox tv de ilk

4 mayıs akşamı Casuslar izle fox tv de ilk yayında olacak. Casuslar filmini izlemek için haberimizi takip edebilirsiniz. Fox filmleri arasında casuslar izle için geldiğiniz sitemizde sizlere konu hakkında bilgi vereceğiz. Casuslar izle filmi hakkındaki detaylar.

Casuslar İzle

Televizyon ekranlarında ilk defa yayınlanacak ve ec sahipliğini fox tv nin üstlendiği müthiş film ile bu akşam Fox tv de olacak. Fox tv de yayınlanan casuslar filmini izlemek için doğru yerde olacağınızdan eminiz. Sizlere yayınlanacak casuslar filmi hakkında biraz bilgi verelim.

Amerikan polisi tarafından kırmızı bülten çıkartılmış terör örgütü mensubu İngiltere sınırları içerisinde göz altına alınmış ve bülten sahibi ülkeye teslim edilmek üzere çalışmalar başlatılmıştır. İngiltere sınırları içerisinde terör örgütü yandaşları esir alınan adamı kaçırmak için plan yaparlar. Casuslar Fox Tv ekranlarını kilitlemesi tam bu sırada olur. Harry Pearce de terörist ile birlikte ortadan kaybolur.

Casuslar filminde kaybolan teröristin altındaki nedenin Harry Pearce ile bağlantısı araştırılmaya başlanır. İngiliz polisi de terör örgütü ile işbirliği içerisindemiydi? Aksiyon dolu casuslar filmini izlemek için fox tv 4 mayıs akşamı 23:15’te yayınlanacak saatte sizleri görmek isteriz.

Etiketler