Cennetin Gözyaşları dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

/ 23 Ağustos 2017 / / yorumsuz
Cennetin Gözyaşları dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Yeni sezonda ATV ekranlarında yepyeni bir dizi daha izleyici karşısında olacak. Süreç Film – Ali Gündoğdu tarafından hazırlanan ve başrollerinde Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada yer alıyor. Ayrıca dizide Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi ünlü isimler yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU
Hani iki kişi arasında bağlar hiç kopmaz ya, örneğin anne çocuk gibi veya iki dostun gibi, işte bu dizide de kopmayan bağların kadim öyküsü anlatılacak.

CENNETİN GÖZYAŞLARI OYUNCULARI KARAKTERLERİ VE İSİMLERİ

Berk Atan – Selim

26 Eyll 1991 İzmir’de dünyaya gelmiştir. Boyu 1.90 ve kilosu 72 kg. 2011 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında 1. olarak adından söz ettirmiştir. İlk olarak Güneşin Kızları dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır.

Almila Ada

1996’da dünyaya gelen güzel oyuncu, 1.74 boylarında ve 46 kg.
Saç rengi: kumral
Göz rengi: yeşil

Eğitimini İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır.

Rol aldığı diziler arasında Kaderimin Yazıldığı Gün ve Adı Efsane dizisi yer almaktadır.

Esra Ronabar

1978’de İzmir şehrinde doğmuştur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi bölümünde bitirmek üzereyen bırakarak farklı bir bölüm olan Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde tamamlamıştır. Rol aldığı yapımlar arasında Bir İstanbul Masalı, Uçurum, Beyaz Gelincik, Sana Bir Sır Vereceğim ve Tatlı Küçük Yalancılar isimli diziler yer almaktadır.

Güler Ökten

14 Kasım 1941 Isparta’da dünyaya geldi. İstanbul Devlet Konservatuarında eğitim almıştır. Oynadığı diziler: Yaprak Dökümü, Leyla İle Mecnun, Hırsız Polis, Kara Para Aşk ve İtirazım Var isimli yapımlar yer alıyor.

Ali İpin

8 Mayıs 1955 Ankara’da dünyaya geldi. Rol aldığı diziler: Tatlı Bela Fadime, Umut Yolcuları, Aşk Bir Hayal, Ustura Kemal, Aşk Ekmek Hayaller ve Güzel Köylü gibi dizilerdir.

Zehra Yılmaz

Yusuf Akgün

Ebru Destan

Hazım Körmükçü

Çiçek Acar

Sencan Güleryüz

Süeda Çil

Ebru Nil Aydın

Sude Nur Yazıcı

Oktay Çubuk

Dizinin çekimleri başlamıştır. Eylül ayında izleyici karşısında olacaktır.

TANITIM FRAGMANI

Dizinin tanıtım fragmanı ilerleyen günlerde yayınlanacaktır. Yayınlandıktan hemen sonra sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Benzer Konular