Cesur ve Güzel dizisi neden final yaptı bitti

/ 18 Haziran 2017 / / yorumsuz
Cesur ve Güzel dizisi neden final yaptı bitti

Star TV ekranlarında yayında olan Cesur ve Güzel dizisi 33.bölüm ile final yaparak ekrana veda ediyor. Dizinin neden final yaptığı ile ilgili detaylarda belli oldu. Senaryo 1 sezonluk olduğundan dolayı dizinin final yapacağı belirtildi.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuğba Büyüküstün’ün üstlendiği Cesur ve Güzel dizisi STAR TV ekranlarında yayınlanmakta olup bu sezon başlamasına rağmen seyirciden tam not almayı başarmıştır. Her Perşembe günü ekranlara gelen dizinin yapımcılığı AY Yapıma aittir. Senaryosunu ise Ece Yörenç yazmaktadır. Devrim Yakut (Mihriban), Tamer Levent (Tahsin Korludağ), Yiğit Özşener(Rıza) diğer önemli oyunculardır. Dizinin konusu günün birinde İstanbul’dan yakışıklı ve bir o kadar gizemli olan Cesur(Kıvanç Tatlıtuğ)  Korludağ kasabasına gelir. Asıl amacı Sühan’ın (Tuğba Büyüküstün) babasından intikam almak olan Cesur bir şekilde Sühan’a âşık olur.

Sühan’a babasının aslında tanıdığı gibi iyi olmadığını kanıtlamaya çalışan Cesur babasının ölümünden Sühan’ın babası Tahsin Korludağ’ı sorumlu tutmaktadır. İntikamını yavaş yavaş almaya başlayan Cesur bu sırada birçok sırrın da ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Yayınlanan en son bölümde sırlar ortaya çıkıyor. Ve Tahsin Korludağ bu noktada zor durumdadır. Çünkü sırlarla birlikte yeni düşmanlar da ortaya çıkıyor.  Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölümünde neler olacak hep beraber izleyelim ve merakımızı giderelim.