Çetin Ceviz 2 tvde ilk izle kanal D

/ 8 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Çetin Ceviz 2 tvde ilk izle kanal D

2017 yerli yapım Çetin Ceviz 2 tvde ilk izle kanal D ekranlarında bu akşam yayınlanacak. Kanal D’de ilk kez yayınlanan çetin ceviz filmini izlemek için bu akşam herkesi bekliyoruz. Çetin Ceviz 3 yeni filmi için ayrıntılar haberimizde.

Komedi yerli filminin en önemli noktası ise çok konuşulan ancak konuşulmasının devam etmesi için yapımcıları tarafından açıklık getirmeyen filmin adı. Nede Çetin Ceviz 2 olarak yayınlandı. Filmin 1. serisi hiç olmadı çekilmedi ve yapılmadı. Neden filmin adının çetin ceviz 2 olarak yayınlandığını öğrenemedik.

Çetin Ceviz 2 filminin konusu gerdek üzerine kurulu. Tahsin ile Hatice evlenirler. Klasik Türk işi evlerine gidip gerdeğe girerler. Tam Tahsin işe koyulacaktır ki bağrışlar içerisinde Tahsin’i çağırırlar. Apar topar giyinerek çetin ceviz dışarıya çıkar ve ne oldu neden bağırınıyorsunuz der. Tv de ilk kez yayınlanacak Tahsin’in babası hakka yürümüştür. Hatice’yi odadan alıp hemen memlekete gitmek üzere yola koyulurlar.

Tahsin ve kardeşleri babasını layığı ile defnederler. Köy evinde memlekette otururlarken miras konusu gündeme gelir. Mirası açılır ve vasiyet okunur. Tahsin dahil olmak üzere tüm kardeşler vasiyet karşısında şoke olur. Tüm mal varlığı Tahsin’e bırakılmıştır. Kardeşler arasında kavga çıkar çıkmasına ancak asıl önemli konu ise kardeşlerin gizli mirasıdır.

Sadece kardeşlerin bildiği miras gömüdür. Babaları çok yüklü parayı bir yere gömmüştür. Kardeşler arasında gizli mirası bulmak için ellerinde kürekler ile define avcılığına başlarlar. Ancak Hatice her gün plan yapmaktadır. Yıllardır beklediği gecenin artık gelmesini ve Tahsin’in olmak ister. Tahsin ise kardeşleri ile bir yarışa girmiş gömüyü hepsinden önce bulmak için elinden geleni yapar gözü Hatice’yi görmez zaten memleketten dönmeden bu işin de olması zordur.

2017 yapımı yerli komedi filminde Ayça Erturan, Fırat Tanış ve Beyti Engin başröldedirler. Çetin Ceviz 2 izle tv de ilk kez Kanal D ekranlarında bu akşam yayınlanıyor.