Ceylan kimin kızı ?

/ 26 Eylül 2018 / / yorumsuz
Ceylan kimin kızı ?

ATV ekranlarının efsane dizisi bir karadeniz masalı Sen Anlat Karadeniz dizisi merak uyandıran bölümlerle devam ediyor. Yeni bölümlerde Ceylan Kimin kızı ? sorusunu soran izleyiciler merakla Sen Anlat Karadeniz yeni bölümleri beklerken bir yandan da tahminlerde bulunuyorlar.

Ceylan Kimin Kızı

22. Bölümde Tahir suyun altında yaşam mücadelesi verirken Nefes ise Vedat’la karşı karşıya kalmıştı.  Tahir, Vedat’ı suyun altına çekmiş ve Vedat kafasını vurmuştu. Önceki bölümlerde Vedat, Tahir’e Ceylan Nefes’in kızı diye söylemişti.  22. Bölümde Tahir bu gerçeği Nefes’e açıklarken Nefes ne yapacağını bilemedi. DNA testi yaptırabileceklerini söyleyen Tahir’e Nefes inanki bilemiyorum Ceylan’ın kızım çıkması mı yoksa başka birinin kızı çıkması nasıl olacak diye bir ikilim yaşadı.

Vedat ise denizden kurtulmuş yeniden intikam planları yapıyordu.  Ceylan senin iliklerine iyice işledikçe sana Ceylan’ın aslında senin kızın olmadığını söyleyeceğim Nefes bakalım o zaman ne yapacaksın. Elindeki ile kalbindekini biranda kaybetmenin ne demek olduğunu sende anlayacaksın Nefes diyerek aslında Ceylan’ın Nefes’in kızı olmadığını açıkladı.

Tahir ile Nefes Avukat Esma’nın yanına gittiğinde Esma DNA sonuçları bugün yarın çıkar ben onu soruştururum. Peki senin kızın değilse ne yapacaksınız onu düşündün mü ? diye sordu Nefes ise gerçekten bilmiyorum ama gerçekleri öğrenmeye ihtiyacım var derken Tahir ise Nefes’e çözeceğiz bu durumu sen yüreğini ferah tut diye cevap verdi. Avukat Esma ise senin kızın çıkmaz ise Devletin el koyabileceğinin bilgisini verdi.

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümleri iple çekilmekte, bakalım Ceylan kimin kızı ? sorusu yeni bölümlerde yanıtını bulacak mı ?

Güncelleme : Sen Anlat Karadeniz 23. bölümde Vedat geçmiş zaman sahnelerinde Vedat’ın Nefes ile olan bebeğinin öldüğü Ceylan’ın ise aslında kimsesiz bir kız çocuğu olduğu öğrenildi.  Annesi doğumda ölen babası da ben bakamam diyerek çocuk esirgemeye verilen Ceylan, Vedat’ın yönlendirmesiyle Necip ve Şengül tarafından evlat edinilmiş.

 Benzer Konular