Çiğköfteci Şeref Karabacak’ın katili kim ? Kim tutuklandı

/ 30 Nisan 2018 / / yorumsuz
Çiğköfteci Şeref Karabacak’ın katili kim ? Kim tutuklandı

Çiğköfteci Şeref Karabacak kurye olarak çalışmaktaydı. Asker eğlencesi var 5kg’lik çiğköfte siparişi var diyerek ormanlık alana çağrıldı. 12 kurşun ile morotu ile ormanlık arazide karanlıkta vurularak öldürüldü. Kavacık ve Beykoz arasında giderken Şeref Karabacak rüzgarlı bahçe bölgesine siparişe gidiyorum diyerek 5kg lik köfteyi götürmek üzere yola çıktı

Ormana siparişi götürmesini isteyen Ufuk ne açıklama yaptı. Verdiği her ifadesinde çelişkiler olan Ufuk katil olarak 1. şüpheli olarak görülüyor. Asker eğlencesi olmadığı halde adresi ve adresi ve köfteyi Ufuk’un verdiği öne sürülüyor. Tanıklar Ufuk’un verdiğine şahitlik ediyor.

Verdiği her ifadesinde farklılıklar olan Ufuk cinayet ile alakam yok dese de her verdiği ifadede hatalara düşen Ufuk farklı ifadeler vererek şüpheleri güçlendirdi. Ortada ölü bulunan 12 kurşun ile giderken öldürülen Şeref Karabacak şüphelisi kim tutuklandı.

Şeref Karabacak 80 bin tl değerinde kredi çekmişti. Ortaklaşa ticaret yapmak istediği Ufuk’a parasını verdiğini ve o gün 2 adet aracı üzerine alacağını söylemesi üzerine. Şeref’in karısı 80 bin tl kredi çektik paramızı Ufuk’a verdik arabamızı üzerimize alacaktık ancak eşim o gün öldürüldü dedi.

Cuma günü Ufuk cinayet şüphelisi olarak tutuklandı. Cinayetten şüpheli tutulan Ufuk tutuklanmadan önce yakın çevresine planlayarak adam öldürme cezasının ne olduğu hakkında konuşmalar yaptığı ortaya çıktı.